Hoi allemaal,
Ik deel normaal met andere mensen altijd de positieve kant van mijn zwangerschap, maar helaas zijn er ook minder leuke dingen.
Vandaag ben ik precies 30 weken zwanger en nu in het laatste trimester voel ik heel veel ongemakken. Ik heb elke dag een bloedneus, ik sta heel snel onder de blauwe plekken. Ik ben altijd moe, dit zijn de dagelijkse dingen waar ik het mee moet doen. Daarnaast heb ik heel veel klachten rondom mijn zwangerschap, ik ben zwanger van onze tweede dochter. De eerste is vorig jaar in december geboren, onze tweede dochter zal ook weer in december dit jaar geboren gaan worden.
1 maand geleden zat ik 2x op de spoedeisende hulp met klachten zoals rugpijn, ze voelde als weeën. Daarnaast had ik druk onder in mijn bekkenbodem, toen kreeg ik van de gynaecoloog een inwendige echo. Toen was ik 25 weken zwanger, mijn baarmoeder mond was korter dan voor het termijn dat ik zwanger was. Die was 3,01 cm, terwijl deze op 4/4,5 cm zou moeten zitten. Dit zou er voor kunnen zorgen dat ik meer kans had op vroeg geboorte van mijn dochtertje. Een week later ook op een dinsdag was ik er weer met dezelfde klachten er was geen verbetering. Uiteindelijk weer naar huis gestuurd met er is niks drastisch veranderd, mijn baarmoeder mond was nu 29 mm. Twee dagen later werd ik door de dokter gebeld, je hebt een blaasontsteking mevrouw. Hoe slecht ik het ook vond, maar goed het moraal van het verhaal is nu dat ik mijn zwangerschap niet met plezier beleef.
Bekken instabiliteit, een dochter van 10 maanden waar ik grotendeels alleen voor zorg. Mijn partner werkt veel, ik was oververmoeid omdat ik 2 maanden terug een zwaar ijzer tekort had, dit is opgelost met een infuus. Ik ben nogsteeds moe, maar het is gelukkig minder erg als hoe het was.
Nu wordt ik 's nachts wakker van ons kleine meisje in mijn buik. Sorry maar ik moest dit gewoon eventjes kwijt. Thanks voor het lezen...❤️