Hallo! Mijn man en ik hadden onze vluchten naar Bali al geboekt toen we erachter kwamen dat ik zwanger ben. Na twee miskramen is deze zwangerschap ontzettend welkom en zijn we vooral heel dankbaar en voorzichtig optimistisch.
Maar ja… vervolgens ga je je natuurlijk inlezen en lees je ineens van alles over reizen naar Indonesië tijdens de zwangerschap, waardoor de twijfel toch een beetje toeslaat.
Als alles goed blijft gaan, ben ik op de dag van vertrek ongeveer 8 weken zwanger. We zouden voornamelijk naar Bali en Lombok gaan om te surfen en te genieten van het strand en zijn niet van plan om het binnenland in te trekken.
Ik ben daarom heel benieuwd naar ervaringen van anderen die tijdens hun eerste trimester naar Bali en/of Lombok zijn gereisd. Hoe was dat voor jullie en waar hebben jullie rekening mee gehouden?