Hi mama's
Ons zoontje van 14.5 maand heeft een heftige periode van verlatingsangst momenteel. Het in slaap vallen in de avond is sindsdien erg lastig.
Normaal gesproken legde ik hem wakker weg en gaf ik een aai over z'n bol en liep de kamer uit. Het was soms een paar min (max 3/4) wat jammeren maar daarna viel hij zelf in slaap. Dit hebben wij ook geoefend.
Nu is het jammeren wat over gaat in echt huilen en ga ik dus na een paar minuten terug want dat vind ik echt zielig. Hij is dan ook niet te kalmeren in z'n bedje en wordt pas rustig als ik hem oppak. Als ik hem dan weer terug wil leggen verstijfd hij en begint het weer van voren af aan. Nu neem ik hem dus mee in het grote bed en wacht ik tot hij diep slaapt en leg hem dan in z'n ledikantje. Dit werkt op zich alleen komt de rest van mijn 'avondplanning' mbt koken bijv in de knoop. Ook is hij na een uur of 2/3 meestal weer wakker en huilt hij waarna hij bij ons in het grote bed beland.
Heeft iemand tips / herkenning? Ik hoor graag! 🩵♥️🩵