Al eerder heb ik een topic geopend over bloedverlies vorige week, en vandaag met de echo bleek dat het niet goed is.
Op 28 januari heb ik een terugplaatsing gehad van een 5 daagse cryo. Vorige week dinsdag had ik veel bloedverlies met stolsels. Een deel van de zwangerschapsklachten verdween direct, maar ik bleef positief testen.
Vandaag met de echo blijkt dat de vruchtzak wel groeit, maar leeg is. Mijn hcg is ook hoog daardoor en daarom nog deel klachten en ook positief testen.
Tot vandaag heb ik de Utrogestan gebruikt en de Estradiol. Daarna ga ik nu mee stoppen. Ik heb gekozen voor het spontaan afwachten van een miskraam (en dus geen medicatie of curretage). De arts geeft aan dat de miskraam waarschijnlijk binnen nu en 2 weken spontaan komt. Gebeurt dat niet dan gaan we naar de andere 2 opties kijken.
De arts gaf aan dat ik met een spontane miskraam plots veel bloed verlies en veel krampen heb. Ik ben benieuwd hoe een miskraam bij jullie ging. Ik heb een baan waarbij ik vooral fysiek aanwezig moet zijn. Het lijkt me vreselijk opeens een rode broek te hebben op werk. Maar weet ook niet hoe ik het moet doen de aankomende periode, en wat als het niet spontaan komt na 2 weken.
Kortom, ik ben benieuwd wat ik kan verwachten en ook tips mbt mijn werk.
Het is fijn dit zo even op terug schrijven. Dank als je dit gelezen hebt.