Hey mamas en mamas to be !
Ik zit even in een lastig schuitje en zoek dames die in het zelfde schuitje hebben gezeten/zitten of ervaringen hebben.
Vrijdag begon het , ik kreeg continue harde buiken die zich al gauw omzette in weeen ( 30+1 zwanger)
Door naar het ziekenhuis, hier verbleven tot en met zondag met weeen remmers hebben ze mij kunnen remmen. Heb 1cm ontsluiting en mijn baarmoeder mond is al verkort van 25 mm naar 17 MM. Ook heb ik de prikjes voor de long rijping gehad.
Nu ben ik thuis met bedrust om de kleine man zo lang mogelijk nog te laten zitten. 32 weken is het streef doel maar alles wat langer is is alleen maar beter natuurlijk! Dit zal 18 september als streefdoel zijn.
Elk buik pijntje , elke harde buik of “buitengewone” symptomen laten mij nu schrikken.. Ik hoop zo dat hij nog even blijft zitten want deze onzekerheid is ook echt slopend.
Ik ben benieuwd of meer mama’s dit hebben meegemaakt en hoe het bij jullie is afgelopen?
Liefs
Een hoopvolle mama 🤞🏾🩵