15 Reacties

5 maanden geleden

Die van ons kreeg lichte verhoging. Wij gaven hem ongeveer een uur na de prikken een zetpil.

5 maanden geleden

Een zetpil voorafgaand aan de vaccinatie wordt trouwens afgeraden, maar daarna kan het wel.

5 maanden geleden

Mijn zoontje heeft bij het zetten van de prikjes maar heel kort gehuild. Hem getroost en aan het lachen gemaakt. Thuis heeft hij geslapen in mijn armen, maar toen hij wakker werd had hij zichtbaar pijn (geen koorts). Hem een zetpil gegeven en tot het ingewerkt was met m tegen mn borst aan door de woonkamer gewandeld en zachtjes tegen hem gepraat. Na 2,5 uur slapen op mn borst werd ie gelukkig weer vrolijk wakker. Succes morgen!

5 maanden geleden

Reactie op maan9319

Mijn zoontje heeft bij het zetten van de prikjes maar heel kort gehuild. He ...
Ik bedoel hoorbaar pijn in plaats van zichtbaar pijn :p hij moest zo hard huilen, wat ik niet van hem kende. Vandaar de zetpil gegeven, ondanks dat hij geen koorts had

5 maanden geleden

Mocht je borstvoeding geven, voeden tijdens de prik werkt pijnverlagend. En anders gewoon maximaal kroelen en daarna lekker een flesje. Hier viel het ontzettend mee met het huilen, heb na de prik snel aangelegd.

5 maanden geleden

Mijne heeft vandaag zn 3maanden prik gehad en sinds vanmiddag koorts begon bij 1ste keer tempen 38 graden en de laatste keer was om 19:45 toen had hij 38,5 graad koorts, kan ik hem zo gewoon nog een zetpil geven voor de nacht?? Mij is namelijk gezegd dat het op kan lopen tot 39 graden en niet erg is zolang hij niet ziek oogt en goed drinkt, oud drinkt hij sinds vanmiddag zn flesje niet helemaal leeg laat ongeveer een bodempje staan maar hij drinkt al grote flessen voor 12 weken oud met 5.4 kg 1x perdag 180+6 en 3x perdag 180+6 maar dan afgieten naar 190ml en laatste voeding is 150+5 soms drinkt hij die leeg, dus maak me geen zorgen hij slaapt nu sinds 20uur maak hem zo om 22:15 wakker voor de laatste fles moet ik dan vanacht toch ook bij voeden? Of zolang hij zn flesjes verder goed leeg drinkt niet? Is mijn eerste kindje馃槄
Mijn zoontje schrok en moest huilen, daarna gelijk getroost met gekolfde melk. Bij thuiskomst heeft hij heel lang geslapen, had ook iets verhoging. De jeugdarts raadde af om een zetpil te geven omdat de vaccinaties de verhoging/koorts nodig hebben om te werken. Zolang je kindje er niet veel last van heeft, geen zetpil geven, is ons geleerd. Wat ik zeg, mijn zoon sliep veel en had 1 voedingsmoment minder, maar was wel vrolijk en alert, had ook geen last van de verhoging

Reactie op Andrea 89

Mijne heeft vandaag zn 3maanden prik gehad en sinds vanmiddag koorts begon ...
Ik zou me persoonlijk niet zo druk maken. Zolang hij er geen last van heeft en wel gewoon drinkt (ook al is dat iets minder dan normaal), vrolijk en alert is, zou ik 'm niet wakker maken vanacht of een zetpil geven. Lekker laten slapen als ie niet zelf komt!

5 maanden geleden

Hier kreeg ze wel de combi, dus kan niet specifiek van de prikjes iets zeggen. Maar ze heeft er vrij weinig last van gehad. wel lichte koorts en wat humeurig, maar verder niet:) volgens mij ook alleen de dag zelf en de dag erna, daarna nergens last meer van:)

5 maanden geleden

Reactie op Andrea 89

Mijne heeft vandaag zn 3maanden prik gehad en sinds vanmiddag koorts begon ...
Voor alleen koorts kan je sowieso beter geen zetpil geven:) alleen als er pijn/ongemak is kan je het overwegen. Maar zou hem er niet voor wakker maken. En dat hij iets minder drinkt kan denk ik geen kwaad hoor. Als we zelf niet fit zijn, is onze eetlust ook minder toch? (Bij mij wel iig). Zo lang er voldoende plasluiers blijven is het helemaal prima zo:)

5 maanden geleden

Hier kreeg ons zoontje koorts na de meeste vaccinaties.

5 maanden geleden

Alleen lichte verhoging, viel me echt reuze mee!
Hier heeft ze erna even flink gehuild, en de rest van de dag vooral heeeel veel geslapen :)

5 maanden geleden

Update. Even flink huilen bij het zetten van de prikjes. Bij thuis komst flesje en direct in slaap gevallen. 2x 3 uur geslapen tussendoor even lachen en lief kijken en weer slapen. Viel alles mee gelukkig 馃グ. Hopelijk vannacht ook niks geks.

5 maanden geleden

Ja zooo zielig he.. het voelt zo slecht om je kleine baby daar neer te leggen wetende dat ze haar pijn gaan doen 馃ス Ik kan het niet aan en laat partner gaan. Ik begreep wel dat de kinderen heel snel weer helemaal oke waren gelukkig