13 Reacties
vorig jaar
Hier mn baby die al met 2.5 maand al op buik draaide.
Zorg voor een goed doorademend matras. Ik heb toen bij van asten dit matrasje gehaald
https://www.vanastenbabysuperstore.nl/matras-ledikant-best-sleep-60x120-airflow-pro?sqr=Ledikant%20matras
Hier kan ze niet stikken.
Evt bij de opvang een aerosleep matrasje voor op t matras halen
vorig jaar
Kan ze ook zelf terug draaien? Zo ja, dan is het wennen voor jezelf maar zou ik er geen zorgen om hebben.
Een baby van 5 maanden krijgt gewoon een ademhalingsprikkel en reageert dus net als jij als zij geen adem kan halen.
vorig jaar
Alle speciale matrasjes zijn overigens niet nodig. Komen niet eens als beste uit de test en is puur schijnveiligheid. Prima als dat je rust geeft, maar je kindje heeft het niet nodig.
vorig jaar
Reactie op MrsFlamingo
Kan ze ook zelf terug draaien? Zo ja, dan is het wennen voor jezelf maar zo ...
Mijn baby van toen 2.5 nog niet. Daarnaast had ze blokkade in dr nek, waardoor ze dr nek niet normaal naar links of rechts kon draaien op dr buik. Elke baby is verschillend
vorig jaar
Mijn baby slaapt sinds 3 weken oud op zijn buik. Ik heb een aerosleep topper.
vorig jaar
Reactie op daisyFTM
Oww wat eng lijkt mij ook vreselijk een vriendin van mij gebruikt een zijsl ...
Zijslaper werd hier door de fysio ten strengste afgeraden, zonder toezicht. Ze kunnen daar gemakkelijk in stikken. Een iets sterkere baby en kan daar alsnog in draaien
vorig jaar
Mijn baby van toen 2.5 nog niet. Daarnaast had ze blokkade in dr nek, waar ...
Maar dit gaat niet over jou kind toch? Of mis ik iets en was het wel jouw vraag.
vorig jaar
Reactie op ×Jon
https://owletcare.nl/products/owlet-dream-sock
Wellicht is dit iets voor j ...
Best prijzig🙈 ik heb aerosleep topper besteld en luvion babysense 7, is denk ik het zelfde principe als het sokje?
vorig jaar
Heel herkenbaar!
Mijn zoontje heeft dit ook gehad. Hij draaide op z’n buik maar was ‘s nachts te moe z’n hoofdje te draaien of op te tillen en lag strak met t gezicht in t matras. Meteen een speciaal matras gekocht.
Iedereen kan zeggen wat ze willen maar druk t maar eens in je gezicht en ga ademen. Je krijgt gewoon lucht 😊
Na enkele dagen had hij door hoe hij z’n hoofd toch kon draaien en was het gelukkig opgelost.
Een zei slaper zou ik niet inzetten. Had ik ook gedaan en uiteindelijk lag hij alsnog op z’n buik en lag hij dus klem 😰














