5 Reacties
6 jaar geleden
Ritme strak aanhouden. Je kindje komt vanzelf weer terug in het ritme. Troosten kan natuurlijk altijd h猫. De duidelijkheid van het ritme in een sprongetje heel belangrijk voor je kindje (op elk gebied). Dan weet hij/zij waar ze aan toe is en komt het sneller weer terug in het normale ritme. Veel praten en uitleggen helpt vaak ook.
6 jaar geleden
Hier ook savonds slapen om kwart voor 7 om daarna om 8 uur weer wakker te zijn. Gisteravond alleen maar keten en lachen dus ik heb hem in bed gelegd. En hij is in slaap gevallen. Overdag sliep hij al niet zo veel. Dus daar is geen verandering in. Maar wat een sprong馃檲馃檲
6 jaar geleden
Heerlijk dat sprongetje he!? NOT 馃槈
Hier slaapt ons mannetje overdag 鈥榬edelijk, beter dan wat het is geweest. 馃槸.
Maar savonds en snachts is het echt even door bikkelen hoor. Hij is snel wakker, soms schrikt hij huilend wakker en krijg hem dan maar weer in slaap!
Soms is hij opeens aan het brabbelen en met zijn knuffel aan het spelen en valt dan zelf weer in slaap! Maar standaard is hij nu om 05u klaaaaar wakker en vindt hij het wel tijd om er uit te gaan. 馃檮
Inmiddels hebben wij wallen tot aan onze knie毛n en onze zoon blijft vrolijk! 馃コ馃コ














