16 Reacties

3 jaar geleden
Ik heb hem ook gekocht voor op vakantie in Italië voor in de buggy. Ik hoorde er veel goede dingen over in mijn omgeving en dat het wel echt helpt om het zweten te verminderen. Ik heb hem zelf dus nog niet gebruikt, maar op die verhalen afgegaan. Je hebt voor de buggy een variant en voor de autostoel moet je weer een ander formaat hebben. Daarom hebben wij het alleen bij de buggy gelaten, aangezien we toch ook airco in de auto hebben vond ik dat dan een beetje onnodig.

3 jaar geleden
Reactie op Nien1995
Ik heb hem ook gekocht voor op vakantie in Italië voor in de buggy. Ik hoor ...
De buggy variant (groep B) heeft een iets breder hoofd, maar je kan perfect de andere versies ook in de buggy leggen; bij ons ligt de groep 0 er in (idd kleine opp voor hoofdje, maar echt niet nodig om er 2 te kopen) 😉. De groep 1 kan je in beide gebruiken (die heeft een gordelgat); enkel voor groep 2/3 moet je of zonder of met gordelgat kopen ☺️

3 jaar geleden
https://www.aeromoov.com/nl-be/shop/aeromoov-air-layer.html?gclid=CjwKCAjwzeqVBhAoEiwAOrEmzcUnNdAsB8HGxpaGNyu6FBFjIPuld1s7rENr5HYGDqA3VgUI_4pIzhoC110QAvD_BwE
Scroll naar beneden voor de varianten 😉

3 jaar geleden
Wij hadden hem ook, maar bij ons geen enkel verschil helaas in de autostoel

3 jaar geleden
Ik heb onze aeromoov air layer net toegkregen. Heb 'm net in de autostoel geplaatst, en past prima (groep 1, voor een autostoel groep 0/1/2/3)! Ook kan ie in de buggy met een beetje prullen (dus niet nodig om er twee te kopen). Ons dochtertje is ruim 10 maanden en zweet veel in de buggy en autostoel. We hadden er eentje in de Maxi-Cosi voorheen, en dat hielp. Nu zeker met een autorit naar Frankrijk voor de boeg, zal dit toch weer een beetje helpen.

vorig jaar
Wij gebruiken hem sindskort in de maxicosi. Heel fijn! Ze heeft geen zweetrug meer (al is het niet meer zo superwarm geweest de laatste dagen)