4 Reacties

4 jaar geleden

https://www.babypark.nl/chicco-hoopla-wipstoel-titanium.html Wij hebben deze. Kun je vrij rechtop neer zetten, pootjes uitdraaien om het wippen te stoppen. Als wipstoel te gebruiken tot 9 kg, als zitstoel tot 18 kg.

4 jaar geleden

Ik denk dat hij alleen niet zo makkelijk op de bank te zetten is, maar wij hebben m ernaast staan en dat gaat ook super!

4 jaar geleden

Wij hebben wel een gewoon wipstoeltje. Ik zet hem wel eens op de bank maar op de grond vind ze echt leuker dan kan ze veel mee zien

4 jaar geleden

Wij hebben er juist voor gekozen om onze zoon weinig in stoeltjes of wippers te zetten. De wipstoel gebruikten we totdat hij zelfstandig kon zitten om hem eten te geven. Vrij bewegen is juist zo belangrijk voor baby’s. Lekker op een kleed of in de box. Wellicht is een speelkleed met een boog met speeltjes wat voor hem?