5 Reacties

3 jaar geleden

Ja ik herken het, had het bij mijn dochter (inmiddels 2,5) ook last van. Ik weet nog dat er sneeuw lag en dat ik niet door de sneeuw durfde met de wandelwagen ;) draagzak durfde ik ook nooit want dan gaat het hoofdje ook heen en weer . en ik zei het ook gewoon tegen iedereen die haar pakte: voorzichtig met het hoofdje he, niet schudden. Ik zei het gewoon haha. Inmiddels een 2e kindje en de angst is al minder. Een baby moet echt geschud worden van kin op de borst tot hoofdje achterin de nek. Dus echt mishandelend.. ze zeggen zelfs dat je hop paardje hop kan doen. Met de wandelwagen of in de maxi cosi kan het dus nooit..

3 jaar geleden

Je baby krijgt geen shaken baby syndroom van een hobbelig pad met de kinderwagen. Zoek anders eens op wat er moet gebeurd om het shaken baby syndroom te veroorzaken. Dat is echt wel wat meer. Misschien is het fijn voor je om met de oppas je angst te bespreken. Dan weet je in ieder geval of en dat ze zich er bewust van zijn en kunnen ze je geruststellen.

3 jaar geleden

Je baby krijgt geen shaken baby syndroom van een hobbelig pad met de kinder ...
Jep wilde ik ook zeggen, er staan veel info videos op youtube bijvoorbeeld. Je kindje loopt dit niet zomaar op met een hobbelig pad. Wij moesten in het ziekenhuis verplicht een info video kijken over shaken baby syndrome en eentje over SIDS voordat we mochten vertrekken met onze pasgeboren dochter (ik woon in het buitenland). Ter informatie moeten alle ouders dat hier.

3 jaar geleden

Eerlijk gezegd helemaal niet. Vervelend voor je dat je hier zo'n angst voor hebt, misschien kun je hier eens met iemand over praten?

3 jaar geleden

Dit kan niet hoor.. Het gaat echt over een baby door elkaar schudden, niet over een bubbeltje rijden.