10 Reacties
4 jaar geleden
Mijn zoontje had dit ook. Huilen begon vaak rond 19u en dan de hele avond. Heb ook gedacht dat ik niks meer aan mijn avonden had. We deden wel eens een druppeltje cinababy op de speen of een warm badje... hielp niet altijd..het ging bij ons ineens beter. Was het zelfs bijna alweer vergeten 馃槉
4 jaar geleden
Ik herken het ook zeker! Ik vond dit zo pittig!!! Het gaat gelukkig over. Met 3 maanden hadden we de piek en daarna was het ineens over. Hou vol! Wij hebben op den duur standaard elke avond de draagdoek omgeknoopt op het ergste moment en zijn gaan wandelen.
Je kunt er helaas zo weinig tegen doen. Ik denk iets van het verwerken van de dag.
Sterkte! Het is gelukkig een fase! 馃槝
4 jaar geleden
Herkenbaar! Met 4/5 maanden werd het hier beter en ging ze steeds iets eerder w茅l slapen. Prikkelverwerking was het met name, denk ik.
Vooral de gedachte dat die huiluurtjes over zouden gaan hield me destijds op de been, die avonden waren echt pittig! Sterkte er nog even mee, hopelijk wordt het gauw beter!
4 jaar geleden
Niet blij dat jullie er ook doorheen moesten of middenin zitten, maar wel enorme opluchting dat jullie het herkennen! Dat geeft de burger moed馃槄
4 jaar geleden
Herkenbaar en zoals iedereen al zegt: het wordt beter! Hier is het al zo goed als over (bij 13 weken). Wat nu helpt is dat ze zichzelf al een beetje kan vermaken. De huiluurtjes waren hier standaard rond etenstijd. Tegenwoordig zit ze in de kinderstoel bij ons aan tafel, met een speeltje (Freddie de vuurvlieg aan het boogje van de stokke newborn set. Lelijk ding maar ongelooflijke hit hier als het aan de boog hangt!). Hier gaat ze zo in op dat er geen tijd meer is voor verdriet 馃コ
4 jaar geleden
Ontprikkelen 馃様
Die van mij zijn vandaag 16 wk en door hun vroeggeboorte extra kwetsbaar voor overprikkeling.
Ik weet inmiddels zeker dat er niet iets is in de zin van honger, te warm, te koud, volle luier, slaap. Ze laten zich niet troosten. Dus het enige wat ik kan doen is het uitzitten en er voor ze zijn. Ik hou ze vast, zorg dat ze zich niet overstrekken of hou een hand op hun romp met wat druk. En zo rustig mogelijk blijven.
Tip van de neonatoloog was om met lage stem te praten. Lijkt idd te werken.














