9 Reacties

5 jaar geleden

Geef je bv? Dan is dit helemaal niet gek. Sommige baby's doen het 5x op een dag en sommige maar 1x per 5 dagen. En dat gaat dan vaak met kracht. Die van mij is 5 maanden en nog regelmatig dat het er aan de achterkant uit spuit. Maatje groter qua luier kan nog weleens helpen.

VRIEND

5 jaar geleden

Mijn dochter had ook vaak ontlasting op een dag. Had er ook helemaal geen last van馃槉! Nu nog 2-4 keer en ze is 8 maanden. Wel heeft ze een koemelk allergie zijn we achter en krijgt nog wel indirect koemelk binnen via borstvoeding (bewust, op aanraden van allergie poli. Provocatie is eind maart). Wat mamavannem ook zegt; met borstvoeding in ieder geval normaal. Ze weten in ieder geval hoe ze het kwijt moeten馃槄.

5 jaar geleden

Heel vervelend dat je haar steeds moet omkleden, maar het is volgens mij heel normaal. Maak je geen zorgen. Ik denk altijd maar zo: beter vaak poepen en dat het er makkelijk uit komt, dan dat het helemaal vast zit.

5 jaar geleden

Luiers evt maatje groter. En controleer of je rompers er niet te strak overheen zitten. Verder zorgen dat je de luier goed strak dicht maakt, de randjes bij de beentjes goed uitvouwen, en aan de achterkant evt het bovenste stukje naar binnen vouwen. Dat helpt vaak zodat het er niet meer uit spuit. Vaak poepen is op zich normaal, en een keer een periode wat dunner of echt diarree kan gebeuren. Het kan allerlei oorzaken hebben. Zo lang ze genoeg blijft drinken en vrolijk is hoef je je daar verder geen zorgen over te maken.

5 jaar geleden

Reactie op Elea

Luiers evt maatje groter. En controleer of je rompers er niet te strak over ...
Bedankt ik ga vanmiddag gelijk een maatje groter halen 馃槤

5 jaar geleden

Reactie op EvB

Heel vervelend dat je haar steeds moet omkleden, maar het is volgens mij he ...
Jaa heb d'r broekje maar uit gelaten lekker in de romper en truitje en sokjes dekentje er over. Heb vanmiddag nog gebeld met de ggd ze denkt aan tandjes die door komen

5 jaar geleden

Ze krijgt kunstvoeding, hier voor had ze een normaal patroon om de dag stipt 11 uur in de ochtend een poepluier

5 jaar geleden

Je kan trouwens preventief haar billen met bijvoorbeeld sudocreme insmeren. Zodra ze rood worden is dit in ieder geval slim om te doen. Door het vele poepen is een beschermlaagje wel erg fijn voor die billetjes.

5 jaar geleden

Reactie op LMR

Je kan trouwens preventief haar billen met bijvoorbeeld sudocreme insmeren. ...
Yes doen we al! 馃