12 Reacties

4 jaar geleden
Zó herkenbaar dit! Hier een dame van 8 maanden die ook eind van de middag een slaapje doet en pas tussen 21.00/22.00 aan haar nachtslaap begint. Verschillende dingen geprobeerd maar niks werkt. We hebben het inmiddels geaccepteerd 🤷🏻♀️😂 aan de andere kant slaapt ze dan ‘s ochtends ook tot laat, is stiekem wel lekker 🤭

4 jaar geleden
Dit hadden wij met onze eerste ook.
Op een gegeven moment hebben ze die Powernap niet meer nodig
Waardoor ze eerder op de avond naar bed kunnen😉

4 jaar geleden
Zó herkenbaar dit! Hier een dame van 8 maanden die ook eind van de middag e ...
Haha ja ik heb ook echt van alles geprobeerd. Wakker houden, juist niet wakker houden etc. Dan maar gewoon afwachten tot ze de powernap niet meer nodig heeft. Dacht misschien heeft iemand de gouden tip haha

4 jaar geleden
Herkenbaar heb dit ook gehad met onze zoon. Ik heb het gewoon zo gelaten blijkbaar had hij het nodig een powernap tussendoor. Daardoor ging hij wel later naar bed rond 21.00/21.30. Maar om eerlijk te zijn vond ik dat niet erg 😊 kon ik langer van mijn zoon genieten ❤. Wat ik ook probeerde niks hielp eerder naar bed en andere tijden had geen zin hij kwam in de war met zijn powernap. Ik had me erbij neergelegd en uit eindelijk sloeg hij het van zelf over omdat hij 2 uurtjes in de ochtend slaapt en 1 of 1,5 in de middag en dat was genoeg voor hem om in de avond langer wakker te blijven. Hij slaapt nu tussen 20.00/21.00 uur. Ligt er een beetje aan hoe de dag loopt.

4 jaar geleden
Hier is en was (kleine is nu 13 maanden) het schema;
Slapen van 9-10 (wakker maken om 10u!)
Slapen van 13-15/15.30 (Evt wakker maken om 15.30)
Slapen van 19.00-7.00 (wakker maken om 7.00u)
Dit schema hou ik al sinds hij 9 maanden is strak aan en loopt hier als een trein!! Dus kort ochtenddutje, langer middagslaapje waardoor een powernap niet nodig is? Geen idee of het werkt, proberen waard? Succes!

4 jaar geleden
Kun je proberen het ochtenddutje en middagdutje te verschuiven naar een iets later tijdstip? Mijn dochtertje van 9 maanden slaapt tot 7/7.30 uur. Gaat dan rond 9.45/10.00 uur naar bed tot ongeveer 11.15/11.30 uur. Dan slaapt ze ‘s middags van 13.45/14.00 uur tot ongeveer 15.30/15.45 uur. Ze krijgt dan om 19.00 uur een laatste fles en gaat daarna slapen. Ze redt dit prima.
Misschien kun je door iets te schuiven aan het einde van de middag wat minder tijd creëren zodat je kindje het volhoudt? Je kunt haar dan eerder naar bed brengen in de hoop dat ze moe is en gaat slapen.

4 jaar geleden
Reactie op Soumaya91
Aah dat klinkt logisch. Dan maar even afwachten. Het is dat 20.00 net beter ...
Haha ja inderdaad hoor komt vanzelf! Dan liggen ze rond 7/ half 8 al in bed, tenminste de mijne toen wel😉