38 Reacties
4 jaar geleden
Idd olijf olie wel eens gehoord. Kan overigens ook dat de darmpjes gewoon aan het veranderen zijn. Zolang de poep dalijk gewoon Zacht is is er niets aan de hand
4 jaar geleden
Ik pakte altijd een mini brok stukje van de handzeep en deed dit bij de anus naar binnen. Werkt als een klysma en als dit langer dan 15 minuten binnen bleeft gegarandeerd succes.
4 jaar geleden
Reactie op Sopermama-Lisa
Ik pakte altijd een mini brok stukje van de handzeep en deed dit bij de anu ...
Zeep? 😳 Dat zou ik echt niet adviseren, ook teveel proberen met een thermometer is niet aan te raden en kan schade veroorzaken aan de billetjes! Een aantal dagen geen ontlasting is normaal bij flesvoeding, 10ml water extra kan helpen. Mocht het langer duren of obstipatie krijgen overleggen met HA. Succes!
4 jaar geleden
Reactie op Sopermama-Lisa
Ik pakte altijd een mini brok stukje van de handzeep en deed dit bij de anu ...
Ik zou echt geen stuk zeep in je baby stoppen. Met een thermometer raden ze het al af..
4 jaar geleden
Hier werd toen geadviseerd om als de baby op zijn rug ligt de beentjes krom te houden en draaiende bewegingen te maken met de beentjes. Dit stimuleert de darmen.
Dit klinkt misschien raar maar het CB adviseerde ook om met een billendoekje het poepgaatje te masseren gewoon vanaf de buitenkant uiteraard. Hier heeft dit toen geholpen en daarna nooit meer nodig geweest.
4 jaar geleden
Ik zou echt geen stuk zeep in je baby stoppen. Met een thermometer raden ze ...
Zelf verpleegkundige geweest en samen met de arts van het radboudumc besproken.
4 jaar geleden
Reactie op Sopermama-Lisa
Zelf verpleegkundige geweest en samen met de arts van het radboudumc bespro ...
Ja, dat stukje zeep dat zei m'n moeder ook. Dat dat vroeger sowieso heel veel gedaan werd
4 jaar geleden
Ik zou echt geen stuk zeep in je baby stoppen. Met een thermometer raden ze ...
Hoe bedoel je? Dat ze afraden een rectale thermometer te gebruiken? Of alleen wanneer er iets dwars zit daar?
4 jaar geleden
Hoe bedoel je? Dat ze afraden een rectale thermometer te gebruiken? Of alle ...
Met een thermometer kun je de darm beschadigen. Met zeep kan dit ook als je een agressieve zeep gebruikt. Zelf gebruikte ik alleen milde zeep hiervoor.














