8 Reacties

5 jaar geleden

Hi! Mijn dochter vond het vreselijk in de kinderwagen. Ik liep ook altijd met haar in de armen de kinderwagen te duwen.... Toen dus maar over gestapt op draagdoek/zak. Dit vindt ze heerlijk :). Rond 8 maanden begon ze het wel leuk te vinden.

5 jaar geleden

Reactie op Mamabear1

Hi! Mijn dochter vond het vreselijk in de kinderwagen. Ik liep ook altijd m ...
Hier ongeveer hetzelfde. De boze wereld is zo groot en mama zo ver weg!

5 jaar geleden

Reactie op Mamabear1

Hi! Mijn dochter vond het vreselijk in de kinderwagen. Ik liep ook altijd m ...
Hoi, ja die hebben we ook geprobeerd! Dat vondt ze tot een maand of 3 fijn maar daarna niet meer..

5 jaar geleden

Hier wou mevrouw alleen in de cosy....

5 jaar geleden

Mijn baby ook. Ik zag mezelf al helemaal elke dag wandelen馃ぃ mijn andere zoontje van bijna 3 wilde het namelijk ook nooit haha. Mijn baby houd het wel iets langer vol. Max 10 min. Maar mijn oudste zoontje vond het wel leuker toen die in die buggyzit stand kon. Ik houd dus hoop

5 jaar geleden

Ik herken het! Hij vond het eerst vreselijk, het ging gewoon niet! Daarna moest ik hem in slaap wiegen en dan kon ik 30 minuten wandelen. Zodra hij wakker werd in de wagen was het binnen 5 minuten krijsen! Nu vind hij het heerlijk :) hij is nu ruim 4 maanden

5 jaar geleden

Lekker in de draagdoek dicht bij je houden 馃グ

5 jaar geleden

Bij mijn vriendin met haar oudste lag het aan de kinderwagen zelf. Ze had het tweedehands gekregen en de babe vond het verschrikkelijk. Om een bepaalde reden (weet niet meer welke) kochten ze een nieuwe, en de babe ging zonder problemen erin.