10 Reacties
2 jaar geleden
Een kinkhoest vaccinatie beschermd nooit 100% en is sowieso van tijdelijke aard, dat is dan ook de reden dat ze zo vaak worden gegeven. Al is je kindje volledig gevaccineerd tot 4 jaar, dan nog kan hij het krijgen.
In die zin ben je nooit echt voldoende beschermd. In zo’n situatie is de beste manier van beschermen de besmetting zoveel mogelijk voorkomen.
Je kan uiteraard ook altijd nog even CB/HA bellen voor advies. Uiteindelijk moet je zelf beslissen wat je ermee wilt en hoe het voor jou zou voelen om je zoontje met dat idee weg te brengen. Maar dat moet je zelf weten!
Succes met je overwegingen 🍀
2 jaar geleden
Ik sluit me aan bij eerdere reacties. Ik zou een baby van 3 maanden niet naar de opvang laten gaan als er (mogelijk) kinkhoest heerst. Zelfs met mijn dochter van 14 maanden zou ik twijfelen. Vaccinaties beschermen nooit 100%.
2 jaar geleden
Toevallig maak ik me momenteel druk om ons zoontje van 7 maanden die al hoest sinds november en in januari z’n laatste prikken pas heeft gekregen.
Ik denk ook aan kinkhoest en wil hem hierop laten testen.
Ik zou persoonlijk jouw kleine even weghouden nog! Wij hebben hier al 7 maanden medische rotzooi nodig en zh bezoeken en het is echt slopend
2 jaar geleden
Bedankt voor jullie reacties. Het is inderdaad zo dat de vaccinaties niet 100% bescherming bieden tegen kinkhoest. Ik begreep wel dat de ziekteverschijnselen bij een besmetting minder ernstig kunnen zijn.
Maar dan nog zitten we niet te wachten op een zieke baby. Ik ga het er morgen nog maar eens met mijn man over hebben.














