7 Reacties
7 maanden geleden
Wij zijn er afgelopen zomer geweest toen ons kindje 17 maanden was. Er zaten op veel plekken grote supermarkten (lidl o.a.) met potjes en knijpfruitjes. Maar zelfs in de hele kleine lokale hadden ze wel wat staan, alleen weinig keuze dan.
Veel plezier, ik vond Portugal te gek met een kleintje!!
7 maanden geleden
Reactie op Sonnies
Wij zijn er afgelopen zomer geweest toen ons kindje 17 maanden was. Er zate ...
Leuk!! Hoe was het eten in de restaurants? Kon je daar ook gewoon bestellen voor je kindje? En dan iets anders dan friet? 馃槀
7 maanden geleden
Reactie op Anoniem1996557
Leuk!! Hoe was het eten in de restaurants? Kon je daar ook gewoon bestellen ...
Ons zoontje was dus wel iets ouder, maar ik vond het heel goed te doen! Vaak nam ik zelf bijvoorbeeld een avocado, gekookt ei of een broodje nog mee uit het appartement en at hij verder mee met wat wij bestelden. We deden zijn slaapritme daar ook wat later, vaak om 17.00 nog een slaapje, dan konden we gezellig mee met het mediterraanse ritme en laat uit eten.
7 maanden geleden
Reactie op Sonnies
Ons zoontje was dus wel iets ouder, maar ik vond het heel goed te doen! Vaa ...
Bedankt voor je reactie en tips!














