Hoi!
Onze dochter is woensdag 12 weken oud en ze slaapt al ruim 2 weken door van ongeveer 22:30/23:00 tot 09:00/09:30. Heeeerlijk! Haha.
Maar sinds de afgelopen 3 dagen lekt ze gigantisch door. Haar romper, inbakerdoek, hoeslaken en (waterdichte) molton zijn nat.
We hebben al verschillende merken luiers geprobeerd en een maat groter geprobeerd. Het helpt allemaal niks..
Overdag heeft ze nog steeds luier maat 1 en dat gaat prima (ze is smal gebouwd), we hebben voor 's nachts nu maat 2 geprobeerd, maar ook daar lekt ze in door.
Ze is trouwens ongeveer 5,7 kilo 🤗
Iemand nog andere tips? 😅
Vrienden v ons hadden hetzelfde probleem en gebruiken 's nachts wasbare luiers. Die absorberen blijkbaar beter en sindsdien blijft het bed altijd droog.
Nog geen ervaring met een baby die doorlekt, maar wel met volwassenen.. Bij ons op het werk doen we de cliënten die snachts veel plassen (en dus snel doorlekken) 2 luiers over elkaar aan. In de onderste luier moet je dan wel even wat gaatjes maken zodat ie urine opneemt en wat niet meer opgenomen kan worden doorlekt naar de luier die je daarover heen hebt. Ik weet niet of dit een optie is?
Nog geen ervaring met een baby die doorlekt, maar wel met volwassenen.. Bij ...
Vind 2 luiers over elkaar altijd een beetje raar ofzo haha. Maar als maat 3 niet werkt, kan ik het altijd proberen natuurlijk!
Dankjewel voor het meedenken!
Update: ik heb vannacht een luier maat 3 geprobeerd en ze was droog vanmorgen! 🎉
De luier is wel echt groot en moet de plakstripjes over elkaar heenplakken, maar het werkte haha. Hopen dat het morgenvroeg weer droog is.
Iedereen bedankt voor het meedenken!
Ja dat heb ik hier ook maar ja iedere ochtend nat is ook niets😕 overdag do ...
Nee daarom. Dan maar een ruime luier haha. Julia heeft overdag nog wel maat 1, die past nog super. Ze is namelijk best smal en lang. Maar als die op zijn, ga ik wel over op maat 2 denk ik.