4 Reacties
2 uur geleden
Klinkt prima! Als je zoontje de hele nacht sabbelt word je ook de hele nacht gestimuleerd en dat is juist hartstikke goed voor je productie!
En voor een baby is het een heel veilig gevoel als hij een beetje mag sabbelen, dus hij gebruikt je waarschijnlijk meer als speen dan dat hij een uur actief aan het drinken is.
Ik heb het de eerste 12 maanden ook zo gedaan als jij, en herken dat gesabbel ook en in slaap vallen ook. Zolang je het allebei fijn vindt is dit volgens mij de optimale manier van borstvoeding geven :-).
2 uur geleden
Klinkt goed hoor! Wisselen kan je doen, ik durf in dit stadium niet te zeggen wat het eventueel doet met je productie als je alleen met 1 kant voedt (ik lig zelf altijd op m’n rechterzij en draai iets bij om eventueel de andere kant te geven). Verder is dat sabbelen en af en toe slokjes nemen helemaal oké, je bent gewoonweg de “levende speen” van je baby en is voor je kindje heel fijn en geruststellend. Zo heeft mijn dochter dat continu sabbelen maanden gedaan en nu met 11 maanden nog steeds wel als ze ziek is of een moeilijke nacht heeft. Lekker zo doorgaan, klinkt hartstikke goed voor jullie bieden!














