13 Reacties

2 jaar geleden
misschien een protest v extinction rebellion op de utrechtse baan bijwonen, dat een agent hem tasert 😑
haha nee nog nooit van gehoord joh

2 jaar geleden
Dit hebben ze bij het tv programma proefkonijnen ooit gedaan. Dennis en Valerio kregen die stickers op hun buik en gingen stuk van de pijn. Ik heb nog nooit zo hard gelachen. Het staat vast nog wel op youtube ofzo, kijk maar eens..
Maar ik zou het m'n vriend niet snel aandoen, als ze dit al ergens aanbieden 🙃

2 jaar geleden
Haha ik kijk die filmpjes ook altijd, ben gelijk even gaan googelen en vond dit:
https://www.hormooncentrum.nl/menstruatie-challenge

2 jaar geleden
Waarom? Een bevalling is pijnlijk, waarschijnlijk pijnlijker dan die nabootsing met stickers. Waarschijnlijk lijkt het er ook niet eens op. Prikkels komen dan van buitenaf en een bevalling van binnenuit. Mijn man vond het ook vreselijk om mij pijn te zien lijden. Zou niet weten waarom hij het dan even zou moeten voelen..

2 jaar geleden
Volgens mij word het met een tens nagebootst.. Zou er alleen niet zelf mee gaan knoeien

2 jaar geleden
Ik zou het mijn vriend ook niet aan doen. Bevalling doet veel pijn en denk niet als ik dit als verassing zou geven aan mijn vriend dat hij mij dit in dank afneemt. Ik weet niet of je dit ergens in Den Haag kan doen.

2 jaar geleden
Ik zou het mijn vriend ook niet aan doen. Bevalling doet veel pijn en denk ...
Verassing bedoel ik verrassing 🤦🏼♀️🤦🏼♀️ nu doe ik het zelf ook haha.

2 jaar geleden
Bedankt voor de reacties allemaal!!! Maar mijn vriend gaf zelf aan dat hij dit ook wel interessant vindt ;)

2 jaar geleden
Denk dat het voor een man altijd een compleet andere fysieke ervaring zal zijn dan voor ons vrouwen. Zoveel meer levels qua hormonen en alles die meespelen. Lijkt me niet de moeite waard om te proberen, nog afgezien van het feit dat ik mijn man dat niet aan zou willen doen.
Denk overigens wel dat als er een goede manier was dat mijn man er ook wel in geinteresseerd zou zijn om het te ervaren. Maar hoe ga je hem laten ervaren een watermeloen ergens uit te laten persen??? 😅