13 Reacties

VRIEND
5 jaar geleden
Wij hebben een tijdje moedermelk en daarnaast biologische flesvoeding gegeven.
Uiteindelijk de overstap naar flesvoeding gemaakt en toen voor normale gekozen omdat sommige ingrediënten niet of gewoon weg te duur zijn om biologisch te maken dus niet in die voeding zitten.
Daarom besloten wij voor normale flesvoeding te gaan voor ons eigen gevoel dat ze niks te kort komt.

5 jaar geleden
Er bestaat ook iets als donor moedermelk. Misschien dat je daar wat info over op kan zoeken. En dan na een tijdje overgaan op flesvoeding van kunstmelk icm hapjes? Biologisch hoeft niet altijd beter te zijn, ik denk dat je op internet of adhv belletjes meer te weten kan komen.

5 jaar geleden
Doordat het biologisch is, heeft de koe zelf een beter leven. Vandaar dat ik me daarin ging verdiepen. Ik las inderdaad dat er vanwege de prijs wat ingrediënten missen maar als je dan kijkt dan staat er niet bij dat de baby die persee nodig heeft. Ik hoopte dat iemand het bijv gebruikte hier. Internet staat vooral vol met vergelijkingen en wat er wel en niet in zit.

5 jaar geleden
Reactie op niene87
Wat vonden ze ervan op consultatiebureau en heb je ooit idee gehad dat er w ...
Mijn dochter deed het er perfect op. Deze kwam ook de beste uit de test destijds (3 jaar geleden) online. Het consultatiebureau vond er niks geks van. Ons bureau is sowieso heel meedenkend.

5 jaar geleden
Reactie op pure essence
Ik wil deze flesvoeding gaan geven uiteindelijk (biologisch)

Ik wil ook deze voeding gaan geven.
Is veel over te lezen op internet.
Reviews zijn zeer positief.

5 jaar geleden
Hi dames,
Ik ben mij aan het verdiepen in bio flesvoeding. Ik vroeg mij af welke stoffen er in bio flesvoeding dan niet zitten die wel in normale flesvoeding zitten?
Mocht je handige sites hebben mbt bio flesvoeding, graag!