7 Reacties

3 jaar geleden

Bibliotheek? Alle keus en elke paar weken weer nieuwe uitkiezen

3 jaar geleden

Reactie op Alinda35

Bibliotheek? Alle keus en elke paar weken weer nieuwe uitkiezen
Dit willen we ook zeker gaan doen als ze wat ouder is en het kauwen en scheuren minder is. En ja dat is opvoeden maar het gebeurt waar je bij zit en dan betaal ik liever voor een abonnement elke maand waarbij dit niet zo erg is omdat het eigen boekjes zijn.
Podcast Samen Groeien
Nieuwe aflevering: mijlpalen en we listen and judge - ouderschapseditie

In de laatste aflevering van Samen Groeien delen we tips bij doorkomende tandjes en blikken we terug op het zindelijkheids- en potjesavontuur van Ivana en Ize. Lucy legt uit wat kan je de komende zes maanden nog kan verwachten. En tot slot gaan we samen met jullie met de billen bloot in de “We listen and don’t judge”-ouderschapseditie.

3 jaar geleden

Wij hebben boekskes! Best leuk! Zeker wel 3 vd 4 die leuk zijn. Vorige maand alleen n misser, toen zat er n boekje in voor kindjes vanaf 3 jaar voor mn 9 maanden oude zoontje. Ze hebben wel tot 2 dezelfde leeftijd, dus af en toe zitten er boekjes bij met n te lang verhaal, maar die bewaar ik dan gewoon. Denk wel dat ik m over n paar keer weer stopzet, krijgen wel echt stapels boeken zo op zn kamertje

3 jaar geleden

Hier eerst Kwebbels geprobeerd. Niet tevreden over, dus opgezegd. Nu al ruim een jaar bij Boekskes (van 11 maanden tot nu bijna 2 jaar). Is volgens mij ook de goedkoopste (9,95 per maand). Er zit altijd 1 "duur" boek bij (Dikkie Dik o.i.d.) en 3 andere, maar die andere boekjes zijn hier ook altijd dikke hit. Maar volgens mij kopen al die abonnement-aanbieders de boeken in bij dezelfde groothandels, dus veel zal hetzelfde zijn.

3 jaar geleden

Ken je Boekwijzer? Is een lidmaatschap van €9,95 per jaar waarbij je 3 tot 4 keer per jaar een lijst ontvangt met boekenlijst voor je kids (obv leeftijd en interesse) en dan kies je daaruit welke je wil ontvangen/aanschaffen! Ik heb dit nog niet gedaan omdat onze dochter nog jong is (18 maanden) en de boeken van de bieb nog voldoende zijn maar wil ik zeker gaan doen als ze wat meer geduld heeft met voorlezen (nu is het na 1-2 pagina’s alweer het volgende boek 😬) De bieb is natuurlijk ook altijd super leuk, ze zoekt daar zelf ook vaak boekjes uit! Ze hebben daar ook veel afgeknaagde/gescheurde boekjes trouwens dus zou je daardoor niet tegen laten houden!

3 jaar geleden

Reactie op Kruimel90

Dit willen we ook zeker gaan doen als ze wat ouder is en het kauwen en sche ...
De bieb heeft voor de kleinsten boekstart! Dat zijn boekjes die dus wel tegen een stootje kunnen (en na elke uitleenronde gewassen worden). Verder ook zat keus uit stevige kartonnen boekjes. Abonnement is het eerste jaar gratis en je kind krijgt een koffertje met 2 boekjes die je mag houden.

3 jaar geleden

De bieb heeft voor de kleinsten boekstart! Dat zijn boekjes die dus wel teg ...
Ja super leuk koffertje! En leuke boekjes inderdaad. Kleine aanvulling: de bieb is tot 18 jaar gratis! Er is vaak ook leuke baby/peuter ruimte waardoor het ook een leuk uitje is om samen boekjes uit te zoeken!