Ik ga as vrijdag voor een wortelkanaal behandeling naar de tandarts joepie de poepie. Uiteraard krijg ik dan een verdoving. Ik geef borstvoeding maar het kan geen kwaad toch? Hoop ik??
Ik zou overleggen met je tandarts. Ik heb mijn verstandskiezen laten trekken terwijl ik borstvoeding gaf. Zowel röntgenfoto als verdoving. Röntgenfoto was heel plaatselijk, echt alleen de mond dus dat was niet zo’n probleem. Ik was wel bij de kaakchirurg, niet de tandarts.
Een röntgenfoto van je kaak niet. Dat klinkt als het advies wat ze geven bij zwangerschap zou ik denken: ‘kan een keer, maar liever niet’.
De verdoving is trouwens plaatselijk rondom je gezichtszenuw en kan geen kwaad voor je voeding.
Van mijn lactatiekundige moest ik vijf uur wachten na de verdoving /wachten tot de verdoving was uitgewerkt. Dat heb ik netjes gedaan afgelopen dinsdag, toen twee verstandskiezen bij me zijn getrokken bij de kaakchirurg 🤓 Het is net als met alcohol, als je lichaam dat afbreekt zit het niet meer in je melk.