33 Reacties
3 jaar geleden
Wij hebben hier gezeten dacht ik (aan de foto's te zien)
https://www.tui.nl/petalon-50956019/
Hadden hotel, appartementen en gewoon alles voor een camping. Ontbijt was lekker. Maar is al wat jaren geleden. Porte Sole ligt daar ook in de buurt. Dat is ook mooi.
Vrsar is een klein dorpje maar was wel echt gezellig. Dicht bij alle andere steden zoals Pula en Rovinj.
3 jaar geleden
Camping las dunas in Spanje. Zit meteen aan de kust. Net geen 14uurtjes rijden. Is echt van alles te doen en ook leuk voor kinderen! Ik kom er net vandaan toevallig☺️kom er al jaaaaren (zelf toen ik klein was) en volgend jaar gaan we voor t eerst met onze kleine meid!(nu 23 weken zwanger)
3 jaar geleden
In Spanje zijn wij vroeger in L'estartit geweest, erg leuk! Qua bungalows weet ik alleen niet..
Kroatië kom ik nu 14 jaar en staan op camping Valkanela, tussen Porec en Vrsar in. De campings in die regio zijn allemaal van dezelfde organisatie en erg goed, de meeste liggen direct aan zee en hebben ook genoeg bungalows.
2 jaar geleden
Misschien heb je er wat aan:
Ons zoontje is net 2. Wij met het vliegtuig en dan een auto huren daar. De ticket prijzen waren niet zo hoog voor september en een auto huren daar kost ook niet zoveel. We hebben op twee plekken een camping omdat we het anders te veel lang rijden vinden met de dingen die we daar allemaal willen zien.
We gaan naar camping Santa Marina in Istrie en naar camping Strobec split beide liggen direct aan het strand. Veel plezier met een vakantie uitzoeken! 🌞
2 jaar geleden
Misschien heb je er wat aan:
Ons zoontje is net 2. Wij met het vliegtuig e ...
(Is Kroatië trouwens)
2 jaar geleden
Reactie op Sharkie89
Ik vind alleen maar te dure ticketprijzen. Wij gaan lekker met de auto en k ...
Oh echt?
Wij gaan juist vliegen omdat met auto echt veel geld kwijt zijn aan brandstof e.d.
Voor 40 euro vliegt de kleine mee en zo hebben wij 1440 euro betaald voor een vliegtuig met ons 3en.
2 jaar geleden
Reactie op M_1986
Oh echt?
Wij gaan juist vliegen omdat met auto echt veel geld kwijt zijn a ...
1440 euro met een kleine vind ik echt veel geld voor losse tickets. Dan heb je nog geen huurauto en geen accommodatie toch voor dat geld?
Met 2,5 tank benzine ben ik volgens mij wel in Kroatië.
2 jaar geleden
Reactie op M_1986
Oh echt?
Wij gaan juist vliegen omdat met auto echt veel geld kwijt zijn a ...
Naar Spanje? Dat is echt bizar duur 😳
2 jaar geleden
Verkijk je niet op hoe ver Kroatie rijden is! Ik kom daar nu 15+ jaar met auto en met vliegtuig gedaan. En het is echt een pokkestuk met heel veel wegwerkzaamheden in Duitsland, files bij tunnels etc.
Met kind (2jr) heb ik nu een keer gevlogen en een keer auto gedaan. Hoewel ze het boven verwachting deed vind ik het toch veel te lang. Wij hebben nu 22 uur over de reis naar Porec gedaan (bovenin Istrië)
2 jaar geleden
Reactie op M_1986
Oh echt?
Wij gaan juist vliegen omdat met auto echt veel geld kwijt zijn a ...
We zijn €600 euro kwijt voor 3 personen vliegen van Eindhoven naar Rijeka en terug.. van 17 sept 28 sept. Ik zie nog steeds tickets beschikbaar vanaf €49 alleen komen er nog wel bagage kosten bij. Is bij Transavia maar misschien via Skyscanner nog wel voordeligere vluchten?














