6 Reacties

4 jaar geleden
Wij hebben net hetzelfde, zn eigen kamer is vrij ver van onze kamer en snachts heeft hij toch nog af en toe een speentje of fles nodig.
Wij hebben daarom bij ons in de slaapkamer eentje van de Ikea. Niet duur maar wel sterk genoeg. Zn ledikant staat nu zo'n 2 meter van ons bed verwijderd. Ik moet nog wel uit mn bed maar ben evensnel weer in mn bed haha
Ik vrees dat er niet echt ledikanten bestaan met 1 open kant.

4 jaar geleden
Reactie op Dragina
Wij hebben net hetzelfde, zn eigen kamer is vrij ver van onze kamer en snac ...
Ja zie er gewoon tegenop om helemaal mijn bed uit te gaan om elke keer zijn speen erin te doen.. erg he haha. Heb eventueel wel 1 gevonden https://www.vanastenbabysuperstore.nl/co-sleeper-ledikant-lya2 maar weet niet of dat iets is.

4 jaar geleden
Wij hebben het ledikant Guliver van Ikea omgebouwd tot co-sleeper met behulp van deze instructie: https://samenslapen.nl/ledikant-ombouwen/
Hij is stevig en groot genoeg om er lange tijd in te passen.

4 jaar geleden
Soms helpt het al enorm om een knuffeldoekje aan de speen vast te maken. Zo vind je baby veel sneller zelf de speen weer馃槈 hoef jij het misschien niet meer te doen.

4 jaar geleden
Je hebt ook een nieuw bedje van next to me. Misschien is dat iets ? Wij hebben het ledikantje gewoon naast het bed staan, omdat we een super hoge boxspring hebben kan een cosleeper ook niet en onze zoon wilt nog meerdere voedingen en is onrustig snachts. Wil er dan ook niet uit zo koud
