10 Reacties
6 jaar geleden
Nog geen ervaring mee, maar ik wil gewoon een deken gaan gebruiken. Heb wel een voetenzak meegeleverd gekregen bij mijn kinderwagen, maar mij lijkt het dat als je de deken goed instopt, deze ook niet zomaar afvalt?
6 jaar geleden
Wij hebben een slaapzakje “vast” in de maxi cosi en leggen haar onder een deken (dikte hangt af van het weer) in de kinderwagen
6 jaar geleden
Dekentje is heel fijn! Die valt er niet zomaar af. Op het begin liggen ze nog vrij stil en trappen niet alles van zich af 🙈 ook kun je een dekentje gebruiken als je ergens bent eventueel met verschonen als je geen verschonings matje bij hebt. Zou Idd kijken voor een wieg formaat dekentje. Had zelf ook een gebreide en die van joolz🙈 die is heel dik en warm
6 jaar geleden
Voor in de Maxi Cosi heb ik een voetenzak van Jollein besteld. En een wikkeldeken voor in de reiswieg. Lijkt me zelf het fijnste liggen. Praktijk zal over 2.5e maand uitwijzen wat het fijnste werkt.
6 jaar geleden
Wij gebruikten eerst wieg dekentjes en het dekje van de kinderwagen en zijn na een tijdje overgegaan op een voetenzak die ook in de maxi cosi kon.
Wij hebben ook een Joolz kinderwagen, maar vond het een beetje zonde van m’n geld om zo’n joolz nestje te kopen. Dekentjes werkte prima en werden niet afgetrapt.
6 jaar geleden
Ik heb geen idee van de joolz wagen maar mijn kindje had een teddy pak aan (geloof dat het zo noemde. Soort ski pak maar dan zacht stof. Hierdoor waren voetjes ook ingepakt dus als je je kind over plaats van bijvoorbeeld maxi cosi en wagen kreeg ze het niet koud. Zo heb je jas en schoentjes ook niet nodig.
En dan los dekentje in (bak)wagen. Hier toevallig wikkeldeken voor in maxicosi gekregen. Kan is wel handig maar geen noodzaak,deze kan je volgens mij in in alle prijs klassen vinden en past ook altijd.(zijn ook in verschillende diktes)
Kindje schopt als ze zo klein zijn amper en zeker geen dekentjes als je ze lekker in stopt.
Plus deel dat van de wagen boven op ligt tegen regen en wind zorg ook voor dat dekentje blijft liggen.
Nadat ze niet meer in bak paste had ik een voetenzak van prenatal op de wagen en toen ook over na jas en schoentjes. ( Die zak is goedkoop en past volgens mij ook op elke wagen. Dit kan je ook passen in winkel)
Overgens wil je geen voetenzakken of wikkeldeken wisselen dit laat je echt in je wagen of maxicosi. Wisselen is te veel gedoe en waar laat je je kind. De overgang wil je zo snel mogelijk plaats laten vinden.
6 jaar geleden
In de kinderwagen ligt ze onder lakentje en dekentje. Eigenlijk hetzelfde opgemaakt als in haar bedje. Nu ligt ze daar gewoon in haar kleertjes onder en soms een vestje. Als het straks kouder wordt leg ik der gewoon met der jasje onder het dekentje.
In de maxi cosi heb ik een zak van koeka. Die is heel warm en zit ze nu ook gewoon met kleertjes in. Straks denk ik ook met een jasje.
Straks in de kinderwagen heb ik een voetenzak die bij de wagen hoort 😊














