5 Reacties

4 jaar geleden

Als je het niet vertrouwd de huisartsenpost bellen, en eventueel vragen naar een mail adres om de foto heen te sturen.

4 jaar geleden

Hoe is het afgelopen? Hier ook eentje met zulke luiers.

4 jaar geleden

Reactie op Dan-k

Hoe is het afgelopen? Hier ook eentje met zulke luiers.
Nou, zolang ze gewoon bleef drinken, de slaapjes doet, alert is en geen koorts heeft is er niets aan de hand gaf de dokter aan. Het witte is de melk die een soort van onverteerd is. Het heeft 1,5 Week geduurd, ze mega rode billen ervan. En ineens was het over.. Hoe gaat het nu?

4 jaar geleden

Reactie op Miep2000

Nou, zolang ze gewoon bleef drinken, de slaapjes doet, alert is en geen ko ...
Wat goed om te horen. Ze is heel vrolijk, drinkt goed, rolt alle kanten op en heeft geen koorts. Ik vermoed dat de tandjes er ook zo doorkomen. Ik laat het morgen nog even door de huisarts controleren, maar volgens mij zit het wel goed. Google leverde geen goede zoekresultaten op. Alleen dramatisch beelden.

4 jaar geleden

Reactie op Dan-k

Wat goed om te horen. Ze is heel vrolijk, drinkt goed, rolt alle kanten op ...
Aah fijn . Dat klinkt idd wel gewoon goed. En toch even prettig een bevestiging van de huisarts. Nou idd, google haha dat had ik ook gedaan 馃う