6 Reacties
5 jaar geleden
Reactie op Ananas-24
Foto van dichterbij

Dit kunnen inderdaad al tanden zijn, gemiddeld is het met 6 maanden. Maar sommige kindjes zijn wat eerder. Als je er met je vinger overheen gaat dan kan je heel goed voelen of het tandjes zijn. Ik ben zelf tandartsassistente, en ik heb soms ook kinderen in de stoel die ontzettend vroeg zijn.
VRIEND
5 jaar geleden
Reactie op SMR馃挄
Dit kunnen inderdaad al tanden zijn, gemiddeld is het met 6 maanden. Maar s ...
Ah ok茅! Ik heb gevoeld en ik voel wel iets zitten, het voelt als iets hards in het tandvlees. En wat moet ik nu doen? Moet ik ze al poetsen? Ik heb een bijtring gekocht maar ze is nog zo klein en kan het eigenlijk nog niet goed vasthouden 馃
5 jaar geleden
Reactie op Ananas-24
Ah ok茅! Ik heb gevoeld en ik voel wel iets zitten, het voelt als iets hards ...
Poetsen kan je starten vanaf er een klein wit randje van de echte tand te zien is, daarvoor iets het enkel als je baby last heeft de pijn proberen verzachten doormiddel van inderdaad een bijtring of iets kouds. Veel succes!
















