11 Reacties

3 weken geleden

Ik gebruik ze nog steeds (1jaar+) met ventiel. Anders wordt ie vacuüm gezogen.

3 weken geleden

Ik ben sinds de baby 7 maanden was overgestapt naar difrax ivm de vele onderdelen bij dr brown die je moet schoonmaken

3 weken geleden

Die kan toch niet zonder?

3 weken geleden

Hier ongeveer met een half jaar

3 weken geleden

Reactie op NumberTwoOnTheWay

Die kan toch niet zonder?
Kan zeker wel zonder, alleen is de anti-koliek werking dan minder tot niet

3 weken geleden

Wij hebben hem er alleen uit als ze een papfles krijgt icm de y-speen. De dop niet zo strak vast en dan trekt hij niet vacuüm.

3 weken geleden

Reactie op Herfstrood

Kan zeker wel zonder, alleen is de anti-koliek werking dan minder tot niet
Dit wist ik dus serieus niet! Al die tijd voor niks fat ventiel af lopen wassen 😂

3 weken geleden

Hier ook gewoon met ventiel hoor. Ook wel eens zonder ventiel geprobeerd, maar dan zuigt ie vacuum. Dat hele speentje vervormde toen, dus dat was geen succes. Misschien helpt het dan inderdaad om de dop wat minder strak aan te draaien. Hij krijgt nog maar 1 flesje per dag (avondfles) dus qua afwassen valt op dit moment wel mee.

3 weken geleden

1j8 maanden en nog steeds 🤷‍♀️ Waarom zou je het zonder gebruiken, zuigt in de meeste gevallen vacuüm

3 weken geleden

Zodra onze baby’s geen last meer hadden van krampjes en spugen zijn we daarmee gestopt. Denk bij beiden ergens tussen de 6-9 maanden. De truc is om de speen niet helemaal strak te draaien. Hierdoor heb je geen last van vacuüm zuigen.

3 weken geleden

Reactie op Miffie24

1j8 maanden en nog steeds 🤷‍♀️ Waarom zou je het zonder gebruiken, zuigt i ...
Omdat het niet te doen is met een papfles 🤣