21 Reacties

4 jaar geleden
Kan zijn dat de zak nog niet helemaal past. Welke zak heb je en welke maat heeft je kindje

4 jaar geleden
Ik heb soort van hetzelfde met de draagzak (Stokke vanaf 3.5kg en 53cm). Alleen huilt mijn zoontje (4 weken 3.8kg) niet maar durf ik hem er zelf niet goed in te zetten. Ziet eruit alsof het zitstuk te breed nog is voor zijn heupen en raar moeten draaien. Draagdoek gaat wel gewoon goed..
Heb jij een draagzak die mag vanaf een bepaald gewicht of lengte?

4 jaar geleden
Reactie op Kimxxb
Ik heb een draagdoek en een artipoppe op de kleinste stand. Het zou moeten ...
Ik zou dan de doek nog even doen. Artipoppe claimt als met kleine maatjes te kunnen maar eigenlijk pas mooi met 62

4 jaar geleden
Ik heb mijn kindje de eerste weken als een kikkertje gedragen, dus de beentjes ín de zak ipv eruit laten hangen.
Kreeg ook het idee dag zn beentjes er anders af braken.
Osteopaat gaf ook aan dat het sws het beste is om ze de eerste tijd zo te dragen

4 jaar geleden
Ik heb mijn kindje de eerste weken als een kikkertje gedragen, dus de beent ...
Nee met de beentjes in de zak dragen is heel slecht voor de heupen. Daar komt veel druk op op die manier. Juist niet goed! Kijk eens op de fb pagina draagpraat en stel daar je vraag nog eens. Daar zitten draagconsulentes in de groep en die kunnen je precies uitleggen hoe en wat.

4 jaar geleden
Reactie op Frummel1
Stokke is helaas geen ergonomische draagzak dus het kan dat je zoontje er d ...
Uitgebreide artikelen gelezen over de Stokke draagzak voordat wij hem kochten voor ons eerste kindje. De Stokke is zeker wel ergonomisch en draagt voor vaders of moeders met (snel) rugklachten of een zwakke rug ook heel prettig doordat de zak op alle punten heel gedetailleerd en nauwkeurig afgesteld kan worden.
Hier een linkje met wat onderbouwing. Het is zonde als een product wat gewoon goed is op deze manier verkeerd wordt beoordeeld.
https://moeders.nu/stokke-mycarrier-draagzak/

4 jaar geleden
Ik heb een tula free to grow, hier kunnen ze in principe ook in vanaf de geboorte maar mijn zoontje zit er pas vanaf 2 maanden goed in.
Daarvoor draagdoek of de minimonkey minisling.
Beentjes niet forceren maar gewoon even anders dragen en binnen een aantal weken nog eens proberen.

4 jaar geleden
Reactie op PetitRiet
Uitgebreide artikelen gelezen over de Stokke draagzak voordat wij hem kocht ...
Met alle respect hoor maar vraag het eens na bij een draagconsulente. Helaas wordt de stokke vaak omschreven als ergonomisch maar helaas zijn dat allemaal gesponsorde artikelen en reviews. Ik wil zeker niet vervelend doen hoor en als het voor jou werkt, helemaal prima maar de stokke is echt niet een ergonomische draagzak. De draagzak heeft een verhard rugpand waardoor niet de natuurlijke bolling van de rug wordt gerespecteerd en ze hebben geen mooie M houding. Ze zitten enkel in spreidstand.
Je kan er gerust mee dragen hoor en je kindje of jij zal er niks van krijgen maar ergonomisch is het niet. Elke draagconsulente zal dat aan u vertellen.

4 jaar geleden
Reactie op Frummel1
Met alle respect hoor maar vraag het eens na bij een draagconsulente. Helaa ...
Dit is een artikel/review van een echte draagconsulente. Die er dus echt een opleiding voor heeft gevolgd en niet gewoon een mamablogger die gewoon uit eigen ervaring/mening schrijft.
Naar mijn mening is een review van iemand die daar speciaal voor opgeleid is (een draagconsulente) toch echt vele malen betrouwbaarder. Maar goed. Zoals ik al zei, ik bedoel het niet vervelend maar als het gaat om de juiste informatie verstrekken dan lijkt mij dit meer juist dan gewoon wat artikelen van wat mamabloggers die er verder niet veel kennis over hebben.
Dit is het artikel:
https://www.cathelijne.nl/2012/review-stokke-mycarrier-baby/

VRIEND
4 jaar geleden
Oeh ik zou een draagconsulent inschakelen!het is niet de bedoeling dat de beentjes helemaal wijd gaan! Er idool een kans dat ze nog niet in de zak past. Dan kunnen zeker gaan protesteren omdat ze niet lekker zitten of zelf pijn hebben.
O zie al dat je die Stokke hebt. Gelukkig zijn hier (oud) draagconsulenten😊.
Schakel een draagconsulente in! Kost een paar tientjes maar dan kun je je kindje wel zelfverzekerd dragen en weet je dat ze veilig (niet te diep in de zak, is echt gevaarlijk!) en ergonomisch zit. Danzig je zien dat je kindje ook veel tevredener in de zak zit.
Alvast veel plezier😊.