30 Reacties
3 jaar geleden
Ik had de ByKay, maar dan de versie zoals bij de Ilmaha. ByKay mei tai geloof ik. Vond ik heel erg fijn toen ze klein waren, omdat je hem meer “op maat” kunt knopen, maar niet de ingewikkeldheid van een volledige knoopdoek. Maar, toen ze zwaarder werden, vond ik de gewone dragers met een clicksysteem makkelijker en kreeg toen toevallig de ergobaby adapt, die ik nu nog steeds gebruik met 12 kg.
3 jaar geleden
Ik heb de bykay, precies die van de foto.
Ben er extreem tevreden mee, geen enkel nadeel aan ondervonden. Ik had een plak baby dus ik heb hem werkelijk uuuuuuren gedragen en er kilometers mee gelopen. Houding van m’n zoontje was er ook erg mooi in, goed ergonomisch vanaf newborn al.
3 jaar geleden
Echt gaan passen.
Draagsystemen zijn zo persoonlijk als spijkerbroeken en beha's.
Wat voor mij heerlijk zit kan voor jou vreselijk zijn en andersom.
Kijk ook goed vanaf welke broekmaat de zak goed past
VRIEND
3 jaar geleden
Ik zou een draagconsult doen, dan weet je wat bij jou en je kleintje past. Behalve of niet en draagzak überhaupt ergonomisch is en of er een newborn in past, heb je niets aan onze adviezen wat fijn zit. Ieder heeft een andere lichaamsbouw. Kijk anders in de facebookgroep Draagliefde voor meer info.
3 jaar geleden
Je kan ook op draagliefde op facebook volgen en de vraag daar stellen! Veel moeders met ervaringen
3 jaar geleden
Reactie op Duijfje23
En mag ik vragen waarom niet? 😊
Ik vond het totaal geen stevigheid hebben. Heel gedoe met het vastmaken.
Sowieso geen fan van draagdoek en draagzak. Zweet brak me uit met de hele tijd een kind tegen je aan 🫢
3 jaar geleden
Mijn dochter zat al vanaf maat 50/56 goed in de Ilmaha en hij droeg heel comfortabel. Alleen merkte ik wel dat ik het omdoen van de drager te veel gedoe vond. We hebben hier een supermarkt op 5 min afstand en de draagdoek goed omdoen kostte te veel moeite voor die wandeling. Om die reden heb ik hem verkocht en heb ik nu een artipoppe.
3 jaar geleden
Reactie op Sakinas
Ik heb zelfs 2 ringslings uit enthousiasme gehaald, mocht iemand interresse ...
Tot hoeveel kg is dat te gebruiken
3 jaar geleden
By kay
- tot me baby kon lopen gebruikt, 12kg geen last gehad van mijn rug
- makkelijk in gebruik, vast maken of verstellen terwijl de baby erin zit
Geen ervaring met de andere draagzak maar vind de bykay echt top, mooi en fijne stof voor in de zomer.















