Hi! Wij zijn kinderwagens wezen kijken en twijfelen enorm. Ik zie op het forum wel post voorbijkomen in vergelijking met de dubatti one of joolz geo, maar wij twijfelen heel erg tussen Dubatti Two en Joolz day5.
Bij Joolz is het onderstel wat lichter en de kleine wielen maken het wat beweeglijker. De Dubatti heeft alleen veel meer opties, zoals reiswieg loshalen met een hand en ook het buggy zitje heeft veel voeten standen.
Iemand nog ervaringen met beide of een van beide? Of getwijfeld tussen deze twee en welke hebben jullie toen gekozen?
Wij hebben de Dubatti Two, wel wat kleine probleempjes mee gehad (vering zat vast aan 1 kant) maar was snel opgelost door Babypark en verder een hele fijne wagen!
Hier niet voor de Joolz gekozen omdat we de afwerking niet zo mooi vonden en zo log haha
ik heb een Dubatti one maar ik vind de Joolz echt overrated. Vond hem totaal niet lekker lopen, heel wiebelig. En de prijs is alleen maar omdat er Joolz op staat.
hier ook Dubatti Two
wij vonden deze steviger/stabieler rijden tijdens de testronde dan de joolz. Ook het met 1 hand verstellen van de duwstang vs. het gehannes met die clipjes van de joolz.
wij zijn in ieder geval elke dag nog heel erg blij met onze Dubatti