22 Reacties
4 jaar geleden
Ons kindje is nog niet geboren maar wij hebben ook de mamaroo 4.0 gekocht! Zag er heel prettig uit in elk geval☺️
4 jaar geleden
Ik heb een mamaroo, maar om nou te zeggen wauw voor dat geld? Om heel eerlijk te zijn niets bijzonders.
Misschien is de Tryco wat voor je. Stuk goedkoper en kan ook een hoop.

4 jaar geleden
Mamaroo! Inderdaad prijzig maar op Marktplaats vind je goede exemplaren voor vaak de helft van de prijs.
4 jaar geleden
Reactie op Salt21
Oke? Een elektrische stoel kan ook stil staan 🤷♀️😂.
Fijn dat je even je ...
🍿

4 jaar geleden
Onze dochter had dat ook en was me toen ook aan het oriënteren op zo’n elektrische, maar kreeg toen een babybjorn wipstoel te leen van vrienden om te proberen. Ze vond dat heerlijk en hoe klein ze ook nog was, ze wiebelde zelf. Nu is ze 11 maanden en zit er nog wel eens in. Was ook heel fijn om mee te nemen en overal zo neer te zetten. Misschien ken je iemand die zoiets heeft? Valt altijd te proberen en zijn beter voor kindjes dan de elektrische waarbij ze zelf niets hoeven te doen.
4 jaar geleden
Dank voor alle reacties! Het is inderdaad niet zo dat ik mn kind hier hele dagen in ga doen maar meer dat het soms wel even fijn is als je even je handen vrij hebt tijdens bijvoorbeeld het eten maken of even snel een wasje vouwen, zodat ik ook niet alles hoef te doen als zij even een dutje doet of alles savonds als mijn man thuis is.
4 jaar geleden
Reactie op EP09
Onze dochter had dat ook en was me toen ook aan het oriënteren op zo’n elek ...
Die babybjorn zou ik ook aanraden. Niet elektrisch, maar ze krijgen hem zelf snel in beweging. Mijn zoon vond het geweldig en heeft er tot ruim na zijn 1e verjaardag ingezeten. Toen paste hij er nog goed in, maar kon hij inmiddels zo hard wippen, dat ik het eng vond worden.
Ik heb zelf toen bewust gekozen voor een niet-elektrische, omdat ik het idee had dat zelf actief zijn toch beter is.
4 jaar geleden
Wij hebben deze. Heel fijn!!! Leggen hem er niet vaak in, maar als hij erin ligt is ie fan 🤗















