14 Reacties

4 jaar geleden

Slaaptraining gaat helaas meestal gepaard met tranen. Want je kindje moet gewoontes afleren. Dus zelfs vriendelijke methodes zoals the chair methode, waarbij je in de kamer blijft, gaan gepaard met wat tranen. Ik heb zelf goede ervaringen met slaaptipsvoorbaby’s waar de chair methode ook een optie is.

4 jaar geleden

Happybabycoach op instagram eens opzoeken! Heeft een cursus over liefdevol slapen x

4 jaar geleden

Het gaat me met name over het "alleen laten huilen zonder te mogen troosten". Ik snap dat het wat tranen zal laten, maar dan wel in mijn nabijheid en comfort.. :-) Chair methode/geleidelijke verwijdering was helaas ook geen succes.. Bedankt voor de tips!

4 jaar geleden

Hier goede ervaring met Slaaptalent. Kijkt naar het hele plaatje, hele fijne meid en heeft ons echt super geholpen. Na het gratis kennismakingsgesprek hadden wij echt een heel goed gevoel bij haar, hadden we veel eerder moeten doen! Je kunt eventueel eens even kijken of haar FB/Instagram of haar website...www.slaaptalent.nl

4 jaar geleden

4 jaar geleden

Reactie op MaritMarit

Het gaat me met name over het "alleen laten huilen zonder te mogen troosten ...
Ik heb zelf chair ook onsuccesvol gedaan, maar denk dat dat ook komt door afwezigheid van begeleiding. Hoe (lang) moet je volhouden. Waar zitten etc. Denk dat een coach he hierbij ook kan helpen.

4 jaar geleden

Bedankt voor jullie tips!

3 jaar geleden

Hoi! Ik zit momenteel met precies hetzelfde probleem en dezelfde vraag. Heb jij het uiteindelijk nog op kunnen lossen? En heb je nog gekozen voor bureau van slaap?

3 jaar geleden

Reactie op Esstheerr

Hoi! Ik zit momenteel met precies hetzelfde probleem en dezelfde vraag. Heb ...
Hoi! Bureauvanslaap heeft ons zoontje uiteindelijk geholpen met zelf in slaap vallen, dat ging een tijd goed maar momenteel heeft ie daar weer hulp bij nodig. Wat ik vooral heb geleerd van een slechte slaper hebben is go with the flow en doe wat nu voor jullie werkt. We liggen tegenwoordig naast ons zoontje tot hij slaapt, en als hij snachts wakker wordt nemen we hem bij ons in bed en slaapt hij weer rustig verder. Zo komen we allemaal aan voldoende slaap, hebben we de minste stress en tranen, en dat vind ik het belangrijkste. Hij gaat uiteindelijk ooit een keer doorslapen en zelf in slaap vallen. Allemaal makkelijker gezegd dan gedaan en dat begrijp ik heel goed! Het zat bij ons toen ook dusdanig hoog dat we een slaapcoach hebben ingeschakeld. Ik zou zeggen, wil je echt graag een slaapcoach dan zou ik gaan voor bureauvanslaap of liefdevaneenmoeder. Puur omdat die tegen het alleen laten (uit)huilen zijn. Heel veel succes!

3 jaar geleden

Reactie op Esstheerr

Hoi! Ik zit momenteel met precies hetzelfde probleem en dezelfde vraag. Heb ...
Ik zie dat je zoontje nog vrij jong is. Ik zou als het lukt proberen het nog een tijdje "uit te zitten" en hem nu vooral de geborgenheid te geven die hij nog erg nodig heeft! Je kan op de instagram van liefdevaneenmoeder al een boel tips vinden :-)

3 jaar geleden

Reactie op Esstheerr

Hoi! Ik zit momenteel met precies hetzelfde probleem en dezelfde vraag. Heb ...
Slaapmoon is ook een fijne slaapcoach die geen gebruik maakt van gecontroleerd huilen

3 jaar geleden

Dochter*

3 jaar geleden

'Liefde van een moeder' is echt een aanrader. Is een online cursus die je dus zelf kunt volgen. Met een keer een Q&A zodat je al je vragen kunt stellen. Ze heeft ook een podcast die je gratis kunt beluisteren. Wij zijn nu twee weken bezig en het geeft heel veel inzichten in het slapen van kinderen!

3 jaar geleden

Reactie op MaritMarit

Ik zie dat je zoontje nog vrij jong is. Ik zou als het lukt proberen het no ...
Bedankt voor je antwoord! Ik volgde inmiddels zoveel slaapcoaches die allemaal iets anders zeiden. Ben ze nu allemaal ontvolgd en dat zorgt meteen voor meer rust in mn eigen koppie. Wel ben ik inderdaad liefde van een moeder gaan volgen en dat is ook een mooie eyeopener geweest.