25 Reacties
4 jaar geleden
Op 38w6d voor de 5e keer met 3cm maar zonder resultaat uiteindelijk met 39w ingeleid
4 jaar geleden
Yes, gestript met 39+5 begin middag, aansluitend einde middag een voetreflexbehandeling gedaan en diezelfde avond begonnen de weeën en zijn mijn vliezen gebroken. Vroeg in de ochtend is onze zoon geboren 😊.
4 jaar geleden
Met 41+6 was ik nog niet succesvol te strippen. Termijn zegt niet alles, wel of je al 1 cm ontsluiting hebt en baarmoederhals verstreken is. Dat voelen ze zodra ze gaan proberen te strippen. Succes! Hopelijk heeft het bij jou effect.
4 jaar geleden
Reactie op LLS90
2 x gestript nu… 2e x vandaag gebeurt… nu afwachten…
En???
4 jaar geleden
Gestript bij 39+6, 41+1 en 41+3. Bij de laatste keer zei ze al dat ze niet verwachtte dat het nog wat zou doen omdat alle vliezen al losgewoeld waren. Uiteindelijk is ze uit zichzelf bij 41+4 geboren. Ik denk niet van het strippen, want had geen krampje. Wel van de andere dingen die we hadden geprobeerd (zoontje naar schoonouders, acupressuur & sex 😁)
4 jaar geleden
Reactie op LLS90
Helemaal niks! Geen krampje niks.. helaas.. 😞
Ah jammer! Strippen wel gelukt?
4 jaar geleden
Reactie op LLS90
Ik heb veel zitten lezen online en zie dat eigenlijk strippen echt pas effe ...
Nee morgen!
4 jaar geleden
38+5 gestript en met 39+0 bevallen. (Met 3 cm ontsluiting) Ze zeiden wel dat het strippen niet werkt als het kindje zelf nog niet van plan is om binnen een paar dagen te komen.
4 jaar geleden
Eerste x gestript met 39+0 daarna slijmprop verloren en met 39+3 bevallen ( het strippen had wel wat in werking gezet.
2e met 38+6 in de namiddag gestript volgende dag met 39+0 in de ochtend bevallen.
3e met 39+5 gestript paar uur later bevallen 🥰
Laatste 2 kwamen met 37 weken spontaan dus niet hoeven strippen 🥰
4 jaar geleden
Reactie op LLS90
En strippen gelukt?
Hier zijn de vliezen gebroken!
Nee helaas! Oh wat spannend! Succes!!
4 jaar geleden
Reactie op Adff
Ik ben toevallig vandaag gestript met 2 cm. Ben 38.4 volgens mij. Ben benie ...
Helaas geen effect gehad. Krijg vandaag een ballonnetje














