8 Reacties

5 jaar geleden

Heeft u de pillen gebruikt toen der tijd?

5 jaar geleden

Reactie op Lauraa91

Heeft u de pillen gebruikt toen der tijd?
Ik wel, wat wil je weten?

5 jaar geleden

Reactie op loezzzz

Ik wel, wat wil je weten?
Heb je bijwerkingen ervaren en alsnog last gehad van stuwing?

5 jaar geleden

Ik heb de pillen gekregen na 6 weken borstvoeding geven, dus niet meteen genomen na de geboorte. Ik was erg moe, maar dat kon ook zijn vanwege de borstontsteking die ik toen net had gehad of door de antibioticakuur die ik daarvoor moest nemen. Ik heb in de ochtend voor het laatst gekolfd, toen begonnen met de pillen (2 pillen, elke 12u een half tablet). Diezelfde avond was de stuwing op zn ergst, dat viel me al reuze mee, dag erop was t al bijna weg. Ik heb een kleine week nog licht gelekt. Maar geen last gehad van hoofdpijn, misselijkheid of andere dingen :).

5 jaar geleden

Reactie op loezzzz

Ik heb de pillen gekregen na 6 weken borstvoeding geven, dus niet meteen ge ...
Sorry ik kon het bericht niet meer terug vinden. Heeft u geen last gehad van hoofdpijn of stemmingswisselingen?

5 jaar geleden

Nee, beide niet :).

5 jaar geleden

Ik heb deze gehad. Aanvankelijk wou ik borstvoeding geven, maar had ik geen productie. Na paar dagen dan beslist om flesvoeding te geven. Na een week had ik dan wel stuwing die ik dan heb ‘uitgezeten’. Ik heb nadien nog lang last gehad van vochtverlies waardoor is dostinex heb gekregen van de dokter. Geen last van bijwerkingen gehad

5 jaar geleden

Ik heb dostinex gebruikt, alleen niet na de bevalling maar na 3 maanden voeden. In twee dagen 4x een half pilletje elke 12 uur. De bijwerkingen vond ik spannend, maar vielen heel erg mee, alleen tijdens die twee dagen een beetje duizelig en beetje hoofdpijn. De stuwing was wel vervelend maar ook na enkele dagen weer verdwenen.