10 Reacties
4 jaar geleden
Wij wisselen swaddle up en pacco inbakerdoek af. We waren ooit begonnen met de swaddle up, maar dat was inderdaad toch te beweeglijk waardoor ze niet goed insliep. Nu gebruiken we de pacco voor ‘s nachts inslapen en soms overdag, en de swaddle up gebruiken we na de eerste nacht voeding omdat ze heel boos wordt als ze ‘s nachts opnieuw strak ingebakerd wordt 😂.
4 jaar geleden
Reactie op anoniem-465322
Wij wisselen swaddle up en pacco inbakerdoek af. We waren ooit begonnen met ...
Oh ja maar om echt antwoord te geven op je vraag: swaddle up is toch niet echt inbakeren. Het helpt alleen tegen maaiende armpjes maar is veel minder geborgen dan inbakeren. Dus ik denk dat hij er inderdaad aan moet wennen!
4 jaar geleden
Onze dochter slaapt al sinds een week of 10 met deze slaapzak.
Accepteerde ze meteen maar ervoor sliep ze dan ook niet ingebakerd..
(Wist ik veel :( ..)
Ik vermoed dat het na een paar dagen wennen wel zal beteren.
Maar mss ook omdat je zoontje niet gewend is om met de armpjes naar omhoog te slapen??
Dan werkt een puckababy mss beter voor hem?
4 jaar geleden
Reactie op Jvdkf
Slapen jullie kindjes er alle slaapjes in? En hoe doe je het snachts met vo ...
Uiteindelijk wilde onze dochter die niet maar had ze een puckababy waar ze wel in sliep. Deed m met de voedingen inderdaad uit maar wij hadden echt heel snel geen nachtvoedingen meer. Ik deed m inderdaad bij elk slaapje aan (daarom ben ik echt heel blij dat we er af zijn, vond het zo'n gedoe) maar soms als ze na de ochtendfles in slaap viel, legde ik haar wel eens zonder in bed en dat ging soms ook goed. Mooi oefenen
4 jaar geleden
Mijn zoontje heeft er meerdere maanden in geslapen. Hij vond het heerlijk. Inbakeren werd hij helemaal boos van. Wilde hij echt niet. Maar dit vond hij heel fijn. Hij sliep er alle slaapjes in














