8 Reacties

5 jaar geleden

https://www.amazon.nl/dp/B000OKLPUA/ref=cm_sw_r_tw_apa_i_Yig9EbVZZE5M7 Ik heb deze schelpen van Nuk. Werken in principe hetzelfde als de Philips. Alleen heeft die van mij 2 opties. Met ventilatiegaten voor in de nacht en helemaal dichte voor tussen de voedingen door. Ik gebruik ze alleen als ik voeding geef of kolf. Dan heb ik ook een tsr en kan ik met de schelpen soms 30 a 60 cc opvangen. Dit giet ik over in een flesje voor in de koelkast, soms kolf ik bij voor een voeding in de vriezer, soms spaar ik 2 a 3 dagen op voor een flesje op die dag. Ik heb ze ook gekocht omdat m'n zoogcompressen elke keer zeiknat werden tijdens een voeding. Ik heb overigens wasbare zoogcompressen, ook een aanrader 😄

5 jaar geleden

Jaa deze hebben dat ook 👍 ik heb ze gister binnengekregen en er 1 net op gedaan.. ben benieuwd wat er straks in zit 🤪 Ik las wel dat de melk van de 'open schelpen' niet voor de voeding zijn. Denk omdat t dan gwn te lang zit?

5 jaar geleden

Je kan ze indd niet de heledag inhouden. Ik gebruik ze alleen tijdens het voeden of kolven. Na de ene kant te hebben gekolfd zit er soms wel 25cc in. Pads heb ik aan het begin wel om de 2 uur moeten vervangen lekte veel melk bij mij. Na 3.5 maan had ik ze niet meer nodig en gebruik ik alleen nog de borstschelpen.

5 jaar geleden

Je kan ze niet de heledag in houden als ze van die ventilatie gaatjes hebben. En omdat ze erg opvallen😅

5 jaar geleden

Haha, jaa dat is zo, hoewel ik wel heb gelezen dat sommigen dit doen. Ivm tepelkloven etc. Jeetje 25 ml! Past dat? 🤣🤣 Vannacht zat er niet veel in, maar beter opvangen dan kleding uit moeten wringen 🤪

5 jaar geleden

Ik heb ze van medela en die zijn best groot en stug maar werken super. Ik gebruikte ze alleen tijdens het voeden, dan ving ik tijdens het voeden de melk uit de andere borst op. Daarna goot ik ze leeg en bewaarde ik het. Er wordt weleens gezegd dat deze melk minder voedzaam is omdat het alleen voormelk is en dus minder vet. Dus ik noteerde dit altijd op mijn borstvoedings bewaarzakjes en mixte het dan met gekolfde melk, zodat het wat voedzamer werd. Maar het is verder prima bruikbaar! Ik ving zo heel veel melk op.

5 jaar geleden

Heb je ook al eens gekeken naar siliconen borstkolven? Die zet je vaccuum op de borst waar je op dat moment niet aanlegt. Die van Haakaa zijn het meest bekend.

5 jaar geleden

Reactie op Noia

Heb je ook al eens gekeken naar siliconen borstkolven? Die zet je vaccuum o ...
Zon kolfje heb ik ook gebruikt en heb er veel melk mee kunnen opsparen! Voordeel is dat je het kunt gebruiken om op te vangen tijdens het voeden aan de andere borst en je het daarnaast ook als echte handkolf kunt gebruiken. Nadeel was voor mij wel dat ik het tijdens het voeden vast moest houden omdat ik of de baby anders per ongeluk het kolfje vd borst af stootte...