7 Reacties
4 jaar geleden
Ik gebruik seepje, gebruikte dit al voor mijn eigen was ook al. Vind het erg fijn dat het natuurlijk is en ook alle vlekken op de baby kleren gaan er goed uit. Ook heeft de kleine helemaal geen last van z’n huid bij dit wasmiddel. Dus wat mij betreft een aanrader 😉
4 jaar geleden
Reactie op Wendy89
Ik was met seepje, tevreden over. Hier vooral ivm allergie van vriend, dat ...
bedankt voor jullie reacties! ik heb zelf namelijk ook een gevoelige huid en ben bang dat mn kindje dat ook krijgt. het is natuurlijk uitproberen en kijken wat het beste is.
4 jaar geleden
Ik doe met Ecover. Is nog Milder qua geur. Seepje vind ik heel erg heftig qua parfum. Voor n baby zou ik m zelf niet doen.
4 jaar geleden
Ik doe met Ecover. Is nog Milder qua geur. Seepje vind ik heel erg heftig q ...
oh die heb ik nog niet gehoord, ik ga er even naar kijken. bedankt voor de tip.
4 jaar geleden
Denk dat je die gewoon kan gebruiken. Wij hebben nooit ander wasmiddel speciaal voor babywasjes gehaald. We gebruiken gewoon poeder van de Lidl. Geen wasverzachter in elk geval.














