9 Reacties

5 jaar geleden
Onze meiden hebben het super goed gedaan op er Kruidvat opvolgmelk. En dat terwijl onze jongste forse eet- en drink problemen had vanwege reflux en allergieën. Kinderarts in wkz vertelde dat zij er ook goede ervaringen mee had ;-)


5 jaar geleden
Reactie op Piru
Zuigelingen voeding proberen?
(Nummer 1)
Ons dochtertje is 9 maanden dat is toch maar tot 6 maanden? Maar het lijkt alsof ze het niet altijd even lekker vindt vandaag heeft ze gewoon wel goed gedronken

VRIEND
5 jaar geleden
Reactie op Melissa_94
Ons dochtertje is 9 maanden dat is toch maar tot 6 maanden? Maar het lijkt ...
Zuigelingen voeding is voor zuigelingen, tot 6 maanden is onzin ;)
Ivm de wetgeving die in '86 in ging mochten ze geen reclame meer maken voor zuigelingen voeding en hebben ze een paar maanden later opvolgmelk bedacht dit is ook veel zoeter en misschien vind je kindje dat juist niet lekker.
Wij hebben het advies van de WHO gevolgd en onze lactatie kundige om tot 1 jaar zuigelingen voeding te geven.
Zij is er overigens met een heel team artsen mee bezig om te mogen gaan zeggen dat zuigelingen voeding beter is, helaas met de huidige wetgeving is dit een vorm van reclame en dat mag (nog) niet.

5 jaar geleden
Reactie op Piru
Zuigelingen voeding is voor zuigelingen, tot 6 maanden is onzin ;)
Ivm de ...
Volgens mij heeft het ook te maken met toevoeging van extra ijzer enzo... Ik zou met 9 maand gewoon opvolg geven, geen zuigelingen voeding.
Ik ben net overgestapt van Nutrilon naar kruitvat, dat gaat prima, ik merk geen verschil. Misschien maakt het bij jullie net wel het verschil. Anders ook even Hero proberen, die schijnt zoals eerder gezegd ook goed te zijn.. (uiteindelijk zijn natuurlijk alle merken streng gekeurd en dus goed).

VRIEND
5 jaar geleden
Reactie op Alleenmaarliefde
Volgens mij heeft het ook te maken met toevoeging van extra ijzer enzo... ...
Wederom een reclame praatje
Dat beetje extra ijzer wat nodig is halen ze met gemak uit vaste voeding.
Als je kindje echt geen vast voedsel eet dan kan je in overleg met een arts overstappen op nummer 2. Het staat zelfs op de voeding aangegeven alleen overstappen na overleg met een arts ;)