17 Reacties
4 jaar geleden
Bedoel je deze? Want ben ook nieuwsgierig naar ervaringen hiermee voor ik het aanschaf.

4 jaar geleden
Reactie op fleetwoodmam
Bedoel je deze? Want ben ook nieuwsgierig naar ervaringen hiermee voor ik h ...

Jaa... Wil echt eens een rustige nacht haha
4 jaar geleden
Reactie op Smeertje
Wij hebben een numsy white noise machine. Heeft 20 verschillende geluiden e ...
Dankjewel! Sliep ze hiervoor slecht??
4 jaar geleden
Wij hebben deze. Het helpt geloof ik wel iets , vooral in het begin. Na twee maanden denk ik wel dat het iets van rust geeft maar het is geen wondermiddel. Hij reageert ook niet altijd op het gehuil. Als ik weer zou moeten kiezen zou ik een knuffel of kastje nemen dat de hele nacht aanblijft.
4 jaar geleden
Wij hebben ook de walvis. Hebben echter het geluidskastje al snel uit de walvis gehaald, dan detecteert hij eerder het geluid waardoor hij aanspringt.
We gebruiken hem nog steeds (tegengeluid altijd) en hoort bij onze zoon zijn slaapritme.
Als ik nog eens zou moeten kiezen zou ik gewoon een white noise geluidskastje nemen.
4 jaar geleden
Wij hebben hem en zijn fan! Wij hebben ook de zazu en die vind onze dochter ook leuk maar inderdaad die lampjes zijn te leuk om te gaan slapen. De walvis van flow heeft de hartslag (daar werden wij gek van) maar ook de regen geluidjes en daar vallen wij en onze dochter al een blok van in slaap. Ik zou zeggen kopen!
4 jaar geleden
Reactie op fleetwoodmam
Bedoel je deze? Want ben ook nieuwsgierig naar ervaringen hiermee voor ik h ...

Wij hebben deze! Top top top! Onze dochter slaapt er mega goed door en is er ook echt aan gehecht nu!
4 jaar geleden
Wij gebruiken ook trouwens de regengeluidjes en niet de hartslag. Batterij vinden wij ook dik oke. Wordt hier heel intensief gebruikt ook.
4 jaar geleden
Wij gebruiken ook trouwens de regengeluidjes en niet de hartslag. Batterij ...
Hielp het jij de eerste nacht al?? Hier nog niet namelijk haha
4 jaar geleden
Wij hebben deze! Top top top! Onze dochter slaapt er mega goed door en is e ...
Hielp het nacht 1 al 馃檮? Haha
4 jaar geleden
Reactie op Dropstaafje
Wij hebben hem en zijn fan! Wij hebben ook de zazu en die vind onze dochter ...
Heb hem gekocht maar vanacht heeft hij niet geholpen馃槾
4 jaar geleden
Wij hebben die eigenlijk al vanaf maand 1 bij haar liggen. Nu is ze 7 maand en is ze er echt gehecht aan. Vorige week hadden we even een nieuwe onthaalmoeder waar ze echt slecht sliep. De Wally meegegeven en ze sliep meteen... Omdat ze hem al zo lang heeft, kan ik wel niet zeggen wanneer dit echt is beginnen werken 馃槄
4 jaar geleden
Wij hebben die eigenlijk al vanaf maand 1 bij haar liggen. Nu is ze 7 maand ...
Haha geeft niet maar fijn dat Wally bij jullie werkt! Hopelijk gaat Olly ook z'n werk doen 馃槀














