54 Reacties
4 jaar geleden
Hoi Yoanna,
Heb je weleens gedacht om naar een osteopaat te gaan? Ik ben daar 3x geweest met mijn zoontje (toen rond de 3 maanden) en het is een soort APK voor je baby. Bij ons heeft het wel geholpen. Hij had ook reflux achtige klachten.
Wat betreft het blijven huilen na de fles en jij het idee hebt dat hij nog honger heeft, ik zou gewoon eens proberen om de fles op te hogen. Kijken wat dat doet.
Veel succes en hopelijk heb je gauw iets meer rust ook voor de kleine man💙
4 jaar geleden
Reactie op Lion93
Hoi Yoanna,
Heb je weleens gedacht om naar een osteopaat te gaan? Ik ben da ...
Daar heb ik inderdaad aan zitten denken. Mocht de fysio niets doen dan ga ik naar een osteopaat.
Qua fles ophogen, dan zouden de flessen overdag ook 150cc + 5 moeten worden toch? Hij drinkt nu de avond fles ook 9 van de 10 keer leeg.
Bedankt 💕.
4 jaar geleden
Reactie op Lion93
Hoi Yoanna,
Heb je weleens gedacht om naar een osteopaat te gaan? Ik ben da ...
Dit wilde ik exact hetzelfde schrijven.
Hier bracht de osteopaat echt zoveel rust. We zijn met 2 weken geweest. En toevallig 2 weken terug met 6 maanden opnieuw, en opnieuw zit hij veel beter in zijn vel.
4 jaar geleden
Ik zou overigens geen fles ophogen. Maar dan eerder kiezen voor vaker een kleiner flesje. Als hij in zijn enthousiasme de fles wel steeds helemaal leeg drinkt, maar daardoor steeds te vol zit, zit dat natuurlijk niet lekker in zijn buik.
4 jaar geleden
Ja herken je verhaal!
Heb er twee topics over gehad. Weet niet of je die kan zoeken. Zitten in de geboorte groep maart
*Verborgen reflux ziekenhuisopname alles al geprobeerd
*Kiss syndroom nekbeknelling
Had wat je nu mag noemen een huilbaby. Al vanaf week 2 struggels. Verborgen reflux. Onrust. Scheef liggen. Snel wakker enz. Alles werd weggewuifd door cb en huisarts. Zelf Inbakeren hielp wel iets. Ar voeding en pepti hielp niks. Nexium ook niet.
Osteopaat ook niet
Meerdere malen geroepen dat t m zit in voeding en ik denk dat hij pijn heeft. Want hij lag zo raar en hij overstrekte zich continue.
Uiteindelijk toch omdat het onhoudbaar werd een zkh opname met 9 wkn. Heeft hij 12 dgn gelegen.
Aanpak. Inbakeren strak in pacco piccolo ( echt anders dan alle andere producten) en op ons aandringen eindelijk andere voeding Nutramigen llg. Hypo allergeen. Koemelkvrij.
Na een paar dagen al een veel rustiger kind met veel minder onrust minder huilen en betere nachten.
Maar alles in mij zei dat z’n nek niet goed zat.
Zelf fysio ingeschakeld. Huisarts cb en zkh vonden dit overbodig.
Had gewoon een temperamentvol en prikkel gevoelig kind die alles wilde zien en daarom zo overstrekte en omkeek 😡 😤
1 consult fysio aan huis. Echt. Hij heeft alles bij elkaar geschreeuwd. Heel z’n nek zat vast. Fysio zag t al in 10
Minuten. Door foto’s Hoé hij lag en zich bewoog. Overstrekte in alles. Na 2 behandelingen echt een ander kind ( gecombineerd met dat inbakeren en andere voeding )
Heeft uiteindelijk 8 behandelingen geduurd. Want z’n nek en schouder zaten vast en na het vastzitten moest de spierkracht béter ontwikkelt worden en houding en kracht links rechts.
Overstrekken was na 2x zo goed als weg. En daarmee verdween ook de ellende
Maar echt. Na 5 maanden dikke ellende was daar dus de oplossing. En kregen we een vrolijk mannetje die stopte met huilen. Minder onrust vertoonde. We prima konden gaan afbouwen met inbakeren.
Van pacco piccolo strak met de armen naar de puckababy armen erin en later eruit en slaapt nu prima in slaapzak sinds 6 mnd ( hij is nu 7,5 mnd)
Voedings probleem blijft nog. Maar daar zitten we voor in een allergie traject in zkh.
Maar echt die baby fysio was DE gouden greep
Hij heeft al die tijd pijn gehad en kon zich niet goed bewegen en het liggen deed m zeer.
Hij kon alleen maar overstrekken en geen kin naar de borst maken. Als een baby ligt wordt de nek lang en automatisch kin naar de borst. Dus krijsen. Wringen. Kronkelen. Wakker na hazenslaapjes.
Die ellende was echt snel voorbij na de eerste fysio behandelingen.
Mijn verhaal is natuurlijk mijn verhaal. En niet het walhalla.
Maar ik was ermee geholpen. Hetzij veel te laat na veel vragen om hulp en doordrukken. Want ik had al heeeeeel snel door dat t niet Oke zat.
Lang verhaal. Sorry.
4 jaar geleden
Lieve mama,
Wat goed dat je even je hart lucht!
Ik herken best wel wat punten die je benoemd en door het lezen op dit forum ben ik bij een osteopaat beland.
Eerlijk gezegd had ik m'n bedenkingen erbij, maar het heeft voor een groot deel geholpen!
Sophie wou ook niet lang in de box liggen, begon vrij snel te huilen.
In slaap vallen was hier ook een dingetje, moest altijd op mij gebeuren, zo slopend!
Het was ook geen vrolijk meisje, daar voelde ik me soms best schuldig over.
Na het bezoek aan de osteopaat was Sophie veel rustiger en we konden d'r gewoon in de box leggen voor een langere tijd, wat een verademing!
Ook d'r slaapjes gaan een stuk beter overdag ( nachten gingen altijd goed ) , alleen de avonden zijn wat lastig, maar dat schijnt heel normaal te zijn bij de kleintjes.
Ik denk dat er ook spanning zit bij jouw kleine Rayden en hoop voor jullie dat dit snel behandeld wordt en je kunt gaan genieten, ook buiten!
Laat je weten hoe 't was?
Succes!
4 jaar geleden
Reactie op MrsFlamingo
Dit wilde ik exact hetzelfde schrijven.
Hier bracht de osteopaat echt zove ...
Ik ga mij eens oriënteren naar een osteopaat, hoor nu zo veel goede verhalen erover al. Bedankt 💕.
4 jaar geleden
Reactie op plien306
Ja herken je verhaal!
Heb er twee topics over gehad. Weet niet of je die k ...
Bedankt voor je verhaal! Wat een zoektocht moet dat zijn geweest zeg. Heel fijn dat het nu beter gaat 🥰.
Ik ben ook "blij" om te lezen dat ik niet de enige ben. Voel me soms zo alleen hierin 🥺. Het is echt die machteloosheid wat ik zo verschrikkelijk vind.
4 jaar geleden
Lieve mama,
Wat goed dat je even je hart lucht!
Ik herken best wel wat ...
Bedankt voor je bericht 💕.
Inderdaad, heel herkenbaar wat je schrijft. In de box wilt Rayden ook niet lang, hooguit 3x de lengte van het liedje van de muziekmobiel 😅.
Het is inderdaad slopend met dat in slaap vallen. Ik kom daardoor ook bijna niet toe aan andere dingen 🥺.
Zo lastig allemaal.
4 jaar geleden
Reactie op Propje0821
Bedankt voor je bericht 💕.
Inderdaad, heel herkenbaar wat je schrijft. I ...
Vanmiddag hebben wij weer een afspraak bij de osteopaat.
Meer ook omdat ze last heeft van een voorkeurshouding en ik het gevoel heb dat het nu wat erger wordt.
Ook is ze weer wat "lastiger", maar dat zou ook kunnen komen door d'r 2e sprongetje.
En dat je niet aan andere dingen toekomt is verschrikkelijk!
Voelde me vaak schuldig na m'n vriend als ik t huishouden grotendeels niet had gedaan.... hij vond het niet erg, snapte het wel, maar ikzelf vond het een ramp en voelde soms alsof ik faalde.
Maar 't komt goed! 😘
4 jaar geleden
Het is zo herkenbaar wat je schrijft! Bij ons heeft de osteopaat 2x wel geholpen maar de 3de keer niet meer. Het is heel erg wisselend hoe ons mannetje er op reageert. Ons mannetje is nu 17 weken, gecorrigeerd 12 weken. Bij ons wil hij het liefst ook de hele dag op mij liggen, wat wel helpt is in de avond een rondje met hem te gaan wandelen (zodat de prikkels langzaam worden opgebouwd) uiteindelijk moet je ooit naar buiten. Wat ik zelf heel lastig vond omdat ik dus ook een tijd lang binnen bleef vanwege hem.
Wat bij ons ook helpt is samen douchen. Dan douche ik met de kleine man en daar ontspant hij heel erg van.
Weet dat je absoluut niet alleen bent! En dat het heel begrijpelijk is dat het heel zwaar is! Ik zit in hetzelfde schuitje.
Bij ons luistert het ziekenhuis niet naar eventuele allergieën en zijn we dus nog flink bezig. Blijf vooral doen wat je doet want jij weet het beste voor je kind!
4 jaar geleden
Reactie op Lwijman
Het is zo herkenbaar wat je schrijft! Bij ons heeft de osteopaat 2x wel geh ...
Oh in de avond wandelen is ook een goede idd! Wat trek je jouw zoontje dan aan qua kleding? Dat vind ik ook zo lastig met dit weer.
Samen douchen is ook favoriet hier maar ik kan slechts de hele dag met 'm douchen haha 😂.
Wat rot zeg dat het ziekenhuis niet luistert! Kan me daar soms zo aan ergeren. Ik zit zelf ook te denken om Rayden te laten onderzoeken op kma.
4 jaar geleden
Ik heb Rayden vanmorgen met kleding aan gewogen en hij woog 5130 gram, dus om en nabij 5kg als het zonder kleding was.
Zojuist ook het cb gebeld met de vraag of ik kan overstappen naar forte voeding. Daarover word ik nog teruggebeld.
En ook heel erg bedankt allemaal voor jullie antwoorden & de moeite dat jullie mijn gigantische lap tekst hebben gelezen. Het doet mij goed om te weten dat ik er niet alleen in ben, hoe lastig het ook voor ons is 🥺💕.
4 jaar geleden
Reactie op ckp1986
Kma kan volgens mij bij de huisarts.
Oh dat zou goed uitkomen. Ik ga a.s. vrijdag weer naar de huisarts met Rayden, dan vraag ik het meteen na.
4 jaar geleden
Reactie op ckp1986
Kma kan volgens mij bij de huisarts.
Klopt, hebben wij ook gedaan met Sophie.
4 jaar geleden
Reactie op ckp1986
Bij ons kon een huidpriktest.
O, echt... onze HA wou dat niet eens doen, thanks God! 🙏
Wij kregen gewoon Pepti op recept en konden gaan proberen.
( misschien vanwege de symptomen die erbij horen en dat het in de familie zit 🤷♀️ )
4 jaar geleden
Hier ook een onrustige baby
En de osteopaat kon bij ons niks vinden, het was wel echt reflux. Dus van mij totaal andere tips!
1 - sowieso 1-2 slaapjes op jou, zodat je kindje wel goed slaap krijgt
2 - oefenen met wandelen (zowel de prikkels als het slapen)
Onze slaapjes in de wagen zijn nooit langer geworden dan 30 minuten, maar je bent er even uit en dat is vooral over een tijdje echt fijn als dat kan. Bovendien, dan raakt je kindje toch wat gewend aan prikkels. Nee dat proces is niet fijn, maar als je helemaal niet laat wennen kan het later zijn dat je 'nog meer thuiszit'. Als een kindje een beetje gewend is aan prikkels en 30 minuten kan slapen in de wagen/maxi cosi kan je in ieder geval af en toe iets doen. Anders zit je tot 8 maanden veel thuis (dan gaan ze meestal over naar 2 slaapjes en wordt het te doen om tussen slaapjes echt iets te ondernemen).
Succes!!!
4 jaar geleden
En volhouden trouwens. Het wordt makkelijker. En voor mij het grote voordeel: ik vind mn zoon nu altijd vrolijk en makkelijk. Andere moeders (die 'makkelijke' babys hadden) klagen nog wel eens dat 1 jaar zo zwaar is omdat je steeds moet opletten. En dan denk ik "ik zit lekker te kijken naar een vrolijk spelend kind, dit is echt zoveel makkelijker dan de babytijd".














