28 Reacties
3 jaar geleden
Toevallig hebben we hem gisteren voor het eerst geprobeerd. Helaas werd m’n dochtertje er heel boos door ipv rustig. Ik weet nu niet zo goed of ik het maar moet blijven proberen.
Ben benieuwd of anderen dit ook hadden en hebben kunnen tackelen
3 jaar geleden
Vorige week maandag ging ons meisje van 4,5 maand ineens rollen. We bakerden haar altijd in, in een inbakerdoek van Meyco, maar daar zijn we diezelfde direct mee gestopt. Man man man, wat een drama was dat in de nachten. Na 3 helse nachten was ik het zat en ik het Nunki lakentje en de Bundi slaapzak van Fedde en Kees gaan halen. En sindsdien gaan de nachten weer goed gelukkig. Dus hier een positieve ervaring!
3 jaar geleden
Wij zijn weg van het lakentje!! Bij buikpijn of gewoon onrust vind onze zoon die druk op zijn buik echt fijn. Hij wil van alles in bed maar zodra we het lakentje dichtritsen stopt hij met naar de spijlen grijpen en omrollen en geeft zich makkelijker over aan het slapen
3 jaar geleden
Reactie op Twinmom92
Hoe vaak heb je hem gebruikt? Ik wil hem anders wel van je overnemen via vi ...
Ik doe die van mij weg, staat op 2de hands voor 90€ maar 1,5maand gebruikt daar ze nu in eigen bedje ligt en het is cosleeper formaat (50x90)
Kheb de uitleg er ook nog bij van hoe best te installeren...

3 jaar geleden
Tot welke leeftijd word deze gebruikt? Ik wil hem aanschaffen voor onze dochter die nu steeds omrolt ik haar slaap..
3 jaar geleden
Reactie op Mommytobe24
Tot welke leeftijd word deze gebruikt? Ik wil hem aanschaffen voor onze doc ...
Nooit je kleintje vast leggen als ze gaan rollen. Ze moeten het leren. Gelukkig is het vaak maar een korte fase waarin ze niet terug kunnen rolle .
3 jaar geleden
Wij hebben hem in het wiegje gehad en nu ook een gekocht voor in het ledikantje. Zodra hij in de was zit dan wordt ons zoontje wakker dwars over het matras met z’n hoofd tegen de spijlen 😂
Je kan deze zo lang gebruiken als je wilt. Kunnen er ook mee op de buik slapen staat op de site.
VRIEND
3 jaar geleden
Reactie op MrsFlamingo
Nooit je kleintje vast leggen als ze gaan rollen. Ze moeten het leren. Gelu ...
Dit mag je dus wel gebruiken ook met kindjes die rollen. 😉
VRIEND
3 jaar geleden
Reactie op Mommytobe24
Tot welke leeftijd word deze gebruikt? Ik wil hem aanschaffen voor onze doc ...
3jaar.
3 jaar geleden
Reactie op Michellevk
Dit mag je dus wel gebruiken ook met kindjes die rollen. 😉
Absoluut waar: maar het dekentje heeft niet het doel om je kindje vast te leggen om het rollen tegen te gaan.














