10 Reacties
4 jaar geleden
Voor mijn zoontje heb ik voor de koude dagen gewoon een lekkere joggingbroek met een maillot er onder ☺ en voor de echte sneeuw koude dagen een ski broek voor er over heen buiten. Voor meisjes heb je vast ook lekkere leuke jogging broekjes die wat wijder vallen waar je iets onder kan doen 😊
4 jaar geleden
Reactie op Ro-Lo
Voor mijn zoontje heb ik voor de koude dagen gewoon een lekkere joggingbroe ...
Was inderdaad ook mijn idee, maar dacht misschien hebben ze ook iets van thermo leggings in die richting
4 jaar geleden
Er bestaand gevoerde broekjes. Vaker gezien bij h&m en zeeman. Ik heb nu van die joggingbroekjes die licht gevoerd zijn, zn lekker zachte stof van binne.
4 jaar geleden
Reactie op Julibabygirl
Er bestaand gevoerde broekjes. Vaker gezien bij h&m en zeeman. Ik heb n ...
Zal daar morgen eens even gaan kijken dankjewel
4 jaar geleden
Ik heb toevallig gisteren bij de zeeman een joggingbroek op de kop getikt voor onze zoon met een gevoerde (soort fluwelen fleece) binnenkant. €3,99!!!
4 jaar geleden
Reactie op MammiVanMees
Ik heb toevallig gisteren bij de zeeman een joggingbroek op de kop getikt v ...
Die hebbe wij nu ook die joggingbroekjes maar naar mijn idee zijn die licht gevoerd. Wel wat dikker als die van de hema bijvoorbeeld. Maar meende ook echt van dat thermospul gezien te hebben ook bij h&m op de site. Maar is wel al een maand of 2 geleden..
4 jaar geleden
Bij C&A hebben ze nu wat dikkere leggings. Per 3 te koop als mix & matcj















