4 Reacties

15 uur geleden

Je kunt spenen van dr Brown proberen. Die vallen net weer tussen de maten van Difrax. Onze kinderen hebben overigens ook nooit veel langer dan 10 minuten over een voeding gedaan.. ook nooit veel last van gehad. Weet niet of je dat als problematisch moet zien.
Ken je dit schema? Geef je hem de fles therapeutisch?

14 uur geleden

Mijn jongste is altijd best een snelle drinker geweest. Die deed vanaf 3 maanden ook niet langer dan 10 minuten over een fles. Ze had daarna geen last en kwam netjes elke 3-4u. Wij hebben dat geaccepteerd, vonden het ook wel lekker dat het snel ging 馃き jongste eet nog steeds sneller dan de oudste. Je kan nog een speen van dr Brown inderdaad erop zetten of therapeutisch voeden.

11 uur geleden

Ik vind 10 minuten niet zo gek eigenlijk. Onze kleine was soms met 5 minuten klaar aan de borst (soms was de stuwing sterk en soms minder). Zolang je kindje er geen last van heeft zou ik me niet zo druk maken erover.