12 Reacties
4 jaar geleden
Ik vond een flessenwarmer ideaal. Vooral als je geen magnetron hebt. Wij hadden er 1 van philips avent. Ook gekolfde moedermelk mag erin en soms doe ik er ook potjes babyvoeding in. Voor babyvoeding ga ik vaak voor de magnetron omdat dat net wat sneller is.
https://www.newpharma.nl/avent/504053/philips-avent-flesverwarmer-scf355-00.html?ef_id=Cj0KCQjw24qHBhCnARIsAPbdtlI1Fba96tQdOLq2g9Obqg6D_wcgDpTSurlFukUOp-rbOg4m8hs-gtsaAjowEALw_wcB:G:s&s_kwcid=AL!470!3!395337090179!!!g!836913345085!&s_kwcid=AL!8749!3!395337090179!!!g!836913345085!&cid=paidsearch&gclid=Cj0KCQjw24qHBhCnARIsAPbdtlI1Fba96tQdOLq2g9Obqg6D_wcgDpTSurlFukUOp-rbOg4m8hs-gtsaAjowEALw_wcB
4 jaar geleden
Ik vind het ook heel praktisch. Geen enge pan kokend water meer, maar een klein laagje in de unit. Paar minuten wachten, fles klaar! Wij hebben een Alecto, ziet er ongeveer hetzelfde uit als die Philips. Je kunt er ook in ontdooien en steriliseren. Zeker zonder magnetron zou ik het je aanraden, het is ook een bescheiden ding voor op je aanrecht.
4 jaar geleden
Ik vind in een pannetje of zelfs onder de hete kraan net zo makkelijk. In de winter legden we het flesje zelfs wel eens heel even op de verwarming.
4 jaar geleden
Met moedermelk vind ik de bw500 van Alecto ideaal. Moedermelk mag je namelijk niet te snel verwarmen.
4 jaar geleden
Ik was wel geïnteresseerd in deze
Bekijk Alecto BFP-66 5-in-1 gezonde babyvoeding foodprocessor - Wit op: https://www.bol.com/nl/p/alecto-bfp-66-5-in-1-gezonde-babyvoeding-foodprocessor-wit/9300000006527427?referrer=socialshare_pdp_iphoneapp
Nu flessenwarmer maar ook sterilisator en voor straks ook de hapjes maker... misschien is dit wat?
4 jaar geleden
Met moedermelk vind ik de bw500 van Alecto ideaal. Moedermelk mag je nameli ...
Heb de Alecto BW500 net verkocht.. Misschien ligt het aan mij maar hij gaat of heel langzaam dat t een kwartier duurt, of het water kookt. Hij gaat ook nooit helemaal uit zonder de stekker eruit te halen, blijft vervarmen ook op de uit-stand.
Ik zou dus voor eentje gaan die beter te regelen en in te stellen is. Of gewoon met warm water, wat nu hier ook prima gaat!
4 jaar geleden
Wij hebben ook geen magnetron en ik geef bv, wij hebben er eentje van philips
4 jaar geleden
Wij hebben sinds kort deze en vind t een topding. Flesje is écht met 3 min klaar. Wij zetten t flesje erin, verschonen de luier en als we klaar zijn is t flesje ook warm
Bekijk Luvion Eco Fast Deluxe 4 in 1 Flessenwarmer - Verwarmt zeer snel - Steriliseren met stoomkap - Warmhouden en ontdooien op: https://www.bol.com/nl/p/luvion-eco-fast-deluxe-4-in-1-flessenwarmer-verwarmt-zeer-snel-steriliseren-met-stoomkap-warmhouden-ontdooien/9300000034169796?referrer=socialshare_pdp_iphoneapp














