8 Reacties

4 jaar geleden
Reactie op Dame
Hier heel af en toe. Een mondje, niet veel meer. Ze trekt zelf ook een vies ...
Oh nee, hier schiet het er echt uit, vlekken zitten zelfs op de muur..

4 jaar geleden
Reactie op Dame
Daar zou ik toch even contact over zoeken met het CB of arts. Klinkt niet e ...
Ja al gedaan... maar omdat ik t niet op beeld krijg kunnen ze t zich niet voor t beeld halen..
Dus probeer t te filmen..
Enige wat ze zeggen 'ze heeft haar reflexen goed voor elkaar en zal niet stikken'

4 jaar geleden
Onze dochter van 10 weken heeft dit ook heel af en toe. Ze raakt dan volledig in paniek omdat het dan ook uit haar neus er uit komt en ze volgens mij het idee heeft dat ze stikt. Ze weet dit nog niet goed zelf op te lossen. Ik schrik me ook altijd een hoedje als zich dit weer voor doet. Als dit gebeurd overstrekt ze zich helemaal en gooit ze haar hoofd naar achteren. Ik weet ook niet echt wat het is of kan zijn.

4 jaar geleden
Ja doodeng! Ons kindje had dit ook de eerste 2,5 maand denk ik. CB zei dat dit ook kan komen als het kindje verkouden is. Dan zit de neus verstopt en kan het vocht nog lastig weg. Was dit bij jouw dochter ook? Het kan dan helpen de neus goed open te houden, vooral voorafgaand aan de voeding, met neusspray. Als dit gebeurt kun je haar op haar zij leggen, dan kan het vocht/ spuug makkelijk weg. Ze heeft als het goed is met deze leeftijd wel de kracht om haar gezichtje zelf te draaien, maar het blijft een eng idee hè? Hier is dit nu met 5 maanden gelukkig helemaal weg (soms nog wel wat spuug, maar dat wordt dan gewoon uitgekotst 😂).

4 jaar geleden
Nou heb idd de ggd gebeld maar die doen het nog steeds af met de ernstige reflux die ze gehad heeft.. .ze slaapt van 19 uur tot half 5 ongeveer en dan is dr eten verteerd maar de maagsappen nog niet..
Fruithap idem dito, gaat er lekker in maar gaat dr net zo snel weer uit

4 jaar geleden
Reactie op Peachie
Ja doodeng! Ons kindje had dit ook de eerste 2,5 maand denk ik. CB zei dat ...
Nee ze is niet verkouden gelukkig
Hoofdje ging met normaal melk spugen wel opzij, maar met dit galwater weer niet 🤷🏻♀️