11 Reacties
5 jaar geleden
Jeetje wat een heftig verhaal. Ik wens jullie heel veel sterkte en liefde toe met jullie kleine vechtertje.
5 jaar geleden
Heftig! Vooral omdat het niet van te voren bekend was zeg. Wat een spanning hebben jullie de laatste weken meegemaakt! Hier niet helemaal hetzelfde verhaal, maar wel ervaring met een kindje met een hartafwijking, 6 jaar geleden is ze geboren en met 10 dagen na haar geboorte geopereerd. Inmiddels hebben we deze week haar 3e operatke achter de rug en wachten we nu af tot ze weer mee naar huis mag. Heel veel sterkte voor jullie en beterschap gewenst voor de kleine.
5 jaar geleden
Reactie op Ssara
Danku💋Bij jou is het ook heftig hoor. Welke operatie’s kreeg ze ondertusse ...
Onze dochter heeft het hypoplastische linkerkamer complex, is direct na haar geboorte geopereerd aan een hele erge vernauwing aan de aortaboog. Ook een paar keer een catheterisatie gehad en er is een stent gezet. Met 1.5 jaar heeft ze een mitralis kunstklep gekregen en die hebben ze deze week moeten vervangen. In de toekomst moet ook haar aortaklep vervangen worden, maar die was voor nu nog aanvaardbaar.
5 jaar geleden
Ja eigenlijk verrassend goed, de chirurg zat met verbazing naar haar te kijken. Eigenlijk merkt niemand iets aan haar, ze doet echt niet onder voor haar klasgenootjes. Gelukkig maar, want zo vergeet je dat je een bijzonder kindje hebt















