48 Reacties

4 jaar geleden

15 euro alleen voor m’n partner en mezelf. De baby is er nog niet.

4 jaar geleden

Geen idee. Gaat gewoon mee in de wekelijkse boodschappen. Maar we eten veel fruit, ook dagelijks smoothies e.d. Wat maakt dat je de kosten van fruit apart berekent?

4 jaar geleden

Reactie op JannekeJen

Geen idee. Gaat gewoon mee in de wekelijkse boodschappen. Maar we eten veel ...
Dat is meer omdat wij proberen van een bepaald week/maand budget proberen rond te komen. Wij zijn heel erg zoekende in kosten van bepaalde dingen. Zo aten wij beide eigenlijk vrijwel nooit fruit maar willen wij dit ons kinderen wel dagelijks geven vandaar de aparte berekening voor fruit.

4 jaar geleden

Ruim 20 euro per week voor 2 personen en een peuter. Bakje frambozen of aardbeien kost al 4 euro 🤷‍♀️ ik koop alles vd Albert heijn en let ook op de bonusaanbiedingen.

4 jaar geleden

Ik begrijp je wel wij hebben het ook niet zo breed maar nu ik zwanger ben probeer ik ook meer fruit te eten alleen het is niet echt goedkoop

4 jaar geleden

Ligt er ook wel aan wat voor fruit je eet, zo zijn frambozen, aardbeien etc (in de supermarkt) in verhouding 'n stuk duurder dan bananen en appels.

4 jaar geleden

Rekening houden met seizoenen...fruit en groenten van het huidige seizoen zijn vaak iets goedkoper. Jammergenoeg is gezond eten duurder dan ongezond eten. Een pak koekjes van het witte product kost 70cent. 1 gele zespri kiwi kost bijna anderhalve euro. Absurd 😔

4 jaar geleden

Zeker 15 euro per week met 2.5 persoon

4 jaar geleden

Wij kopen regelmatig een fruittas bij de groenteboer voor 5 euro. Zitten 19 stuks fruit in. Af en toe blauwe bessen of Aardbeien erbij maar die koop ik alleen in de aanbieding

4 jaar geleden

Lekker naar de markt gaan! Veel goedkoper. Wij geven denk ik 20 euro per week uit aan fruit. Soms wat meer als we in het weekend frambozen, aardbeien en blauwe bessen kopen! Maar meestal kost een zak appels, tros bananen, wat perssinaasappelen en wat zakken mandarijntjes en een bak conference peren niet super veel geld.

4 jaar geleden

Ehm geen idee het gaat automatisch mee met de boodschappen maar denk wel gemiddeld 6 a 7 euro. Ik koop ook diepvries fruit voor in de kwark enzo En koop eigenlijk altijd bij de ah. Ik let wel op de prijzen zo komen de aarbeien nu weer die iets goedkoper zijn. Bananen zijn duur vanwege de ziekte die heerst op bananen plantage. Blauwe bessen en frambozen kan je nu beter in de diepvries kopen. Peren en appels zijn redelijk betaalbaar

4 jaar geleden

Ik denk zo’n 15 euro, maar ligt zo erg aan wat je haalt. We eten bijv. graag aardbeien, bosbessen die zijn duur maar appels vallen dan wel weer mee. Voor de hapjes van ons zoontje en voor smooties gebruik ik ook vaak fruit uit de vriezer, dat scheelt ook wel in de kosten en minstens net zo gezond en lekker.

4 jaar geleden

Mijn man en ik eten allebei 2 stuks fruit per dag, vaak appels, peren, kiwi en bananen. In de zomer vaak ook aardbeien, frambozen etc. dus tussen de €8 en €15 per week denk ik. Met ons dochtertje erbij zal dat straks natuurlijk iets meer worden.

4 jaar geleden

Ik probeer zo veel mogelijk op de markt te kopen. Maar heb vaak geen tijd. Ik vind dat wij veel uitgeven aan fruit. Hoeveel weet ik niet precies. Ik eet heel veel fruit en merk nu mijn kindje zoveel fruit eet dat ik wel vaker als eens iets duurder koop. Ik vind het zelf niet erg om altijd dezelfde fruitsoorten te eten. Maar ik varieer graag voor mijn kindje en geef rapley. Als ik dan de dure aardbeien op de grond zie vallen is het even huilen 😂 Tot nu zijn de zakjes diepvries fruit niet echt mijn favoriet. Maar ik heb er wel altijd liggen.

4 jaar geleden

Voor 3 personen rond de 10 euro denk ik.. soms iets meer soms iets minder. Let ook wel op de fruitaanbiedingen

4 jaar geleden

Ik denk zo'n 10 euro max per week. Zoontje eet 2 dagen fruit op de opvang, mijn man kán ook fruit pakken op werk maar neemt soms ook van thuis mee. En ik eet 2 stuks fruit per dag. Favorieten blijven bananen, druiven, peren en appels dusja...die kosten ook niet superveel. Aardbeien en blauwe bessen koop ik in de aanbieding

4 jaar geleden

Tip voor smoothies: gebruik diepvries fruit. En probeer je fruit aan het eind van de dag op de markt te kopen. Vaak is het dan goedkoper, omdat ze het allemaal niet mee willen nemen/opruimen.

4 jaar geleden

Als tip, standaard in huis hebben appels en mandarijnen. Op de markt halen, dan ben je voor n euro 8 ongeveer klaar voor n week. bananen zijn duurder maar daar hoef je je kids ook geen hele van te geven. En dan verder variëren met het seizoen en wat in de aanbieding is. Zo geef je ze een gevarieerd en gezond aanbod passend bij jou portemonnee. En qua fruit kun je alles geven en er is altijd wel iets in de aanbieding. Wat ik uitgeef weet ik niet. Meer dan nodig zou zijn denk ik. Maar appels, mandarijnen en bananen hebben we altijd. 3 mango's in de week voor m'n man die dat erg graag eet. Bessen en aardbeien alleen in de aanbieding. En peren in het najaar en winter. Onze zoon eet al het fruit wat je er in stopt. Dus daarover nooit gedoe gelukkig. Ja de kosten zijn hoog, zeker in vergelijking met ongezond eten. Maar als je met het gene wat je hebt een beetje creatief bent kun je dit mooie streven van je kinderen goed fruit leren eten, echt nastreven.

4 jaar geleden

5 euro hier alleen al aan blauwe bessen haha, geen idee precies hoeveel maar heb altijd een volle fruitschaal, lekker prijzig wel🙈 maak soms ook smoothies met diepvriesfruit voor de afwisseling/prijs

4 jaar geleden

Fruit en groente is hartstikke duur hé! Erg vind ik dat.